Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik ugy gondoljátok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik ugy gondoljátok, a külsőtök miatt nincs barátnőtök. Szeretnétek egy kis bátorítást?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm lagzijában voltam néhány hete. A lány nagyon de nagyon boldog a mostanra már férjévé vált férfival. Először, amikor össze akarták őt hozni vele a közös barátok, ő előzőleg látta képről a pasit, és egyáltalán nem tetszett neki, nem akarta megismerni sem. Aztán egy buliban találkoztak (hát igen, összehoztuk az a bulit :)), megismerkedtek és a barátnőm teljesen belezúgott ott, akkor az első találkozáson. 8 hónapot jártak házasság előtt. A barátnőm azt mondta, hogy már akkor, az első találkozáskor tudta ő az igazi a számára. Most is ugy gondolja. Annyit a pasiról, h kb átlagos (nekem pl nem jönne be, de ahogy írtan, barétnőm sem akarta még csak megismerni sem), viszont nyílt személyiség, gyorsan barátkozik, tud vicces lenni, okos, van képe a jövőt tekintve, dolgozik is. Egy olyan ember, aki megbízható és rendes. A barátnőm pedig igencsak jól néz ki, akármelyik buliban megjelent, mindig tapadtak rá a pasik. De ő is nagyon rendes lány, nem beképzelt egyáltalán, pedig lehetne mert volna mire. Dolgozik is, otthon is, tudja vezetni a háztartást, kertet rendezni, e mellett dolgozik is... Mindketten 20 felett vannak. Csak azért írtam ezt le, hogy lássátok, a külső valóban nem minden!
2011. aug. 21. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mit akarsz ezzel bizonygatni? 100 jó nőből jó ha 2 ilyen. A többi végtelen mód felszínes.
2011. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó sztori. Tudod nem az a baj, hogy valaki nem jóképű, hanem az, hogy a nők nem nyitottak az ilyen emberekre. Mint ahogy a barátnőd is először húzta az orrát, aztán láss csodát. A nők többsége ilyen és ha bepróbálkozik egy átlag pasi, az a reakció, hogy: "én, ezzel a pasival?soha!". Pedig két perc alatt le lehet szűrni valakinek a személyiségét, csak az a baj, hogy legtöbben ezt a két percet sem adják meg a pasiknak, mert el vannak szállva. És az sokkal jobban tud fájni, ha valakinek meg sem adják a lehetőséget, mint az, hogy megtetted, amit tudtál, de nem jött össze...
2011. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fordítva is igy van! Tapasztalatból mondom, hogy a fiúk sem jobbak.
2011. aug. 21. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Lesz "Fiúk, akik ugy gondoljátok, a belsőtök miatt nincs barátnőtök" kiadás is? Jobban érdekelne. :D
2011. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első! Látod? Te sem lennél akármilyen lánnya, legalábbis igy lehetett kivenni abból, amit írtál. Engedd lejjebb a mércét, dolgozz a belsődön, és ki tudja, lehet veled is megesik a "csoda". Még igen szép barátnőd is lehet.
2011. aug. 21. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnek iagaz van és a másodiknak is. Lehet hogy a srácok is. Én egy átlagos srác vagyok. Tudok változni. Lefogytam, jól tanultam és jó lett az érettségim. Belsőmön is fejlsztettem sokat, és nemsokára gyúrni fogok menni. Nem vagyok tipikusan jóképű, de nem vagyok ronda. Mégis a lányok nem kezdenek átlagos srácokkal mert felszínesek és ők elsősorban azt nézik hogy kinek jó a külseje annyira, hogy a szex is jó legyen. Pedig a külső nem egyenlő a szexuális teljesítménnyel. Volt pár barátnőm, de egyik sem volt kivételesen szép akkoriban. Ergo valami gond lehet velem, vagy nem tudom, de szerintem a lányok nagy része felszínes liba. :D Persze nem vagyok fasiszta vagy valami. Egyszerűen ezt tapasztaltam. Egyébként nem vagyok beképzelt ha így jönne le. Mások mondták. :)
2011. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Cool story Sis


Amúgy kivételek erősítik a szabályt, és a leírásból a pasi nem is olyan vészes, ennél vannak rosszabbak is. Ha le akarsz nyűgözni hozz össze engem valakivel, na az kihívás.

2011. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ahogy már írták előttem is, 100 nőből 2 ha ilyen, most te felhoztad ezt a példát, hurrá...

az álmodozás az élet megrontója! reálisan kell látni a dolgokat. nem hiszem, hogy minden átlagos külsejű, rendes értelmes férfira jutna egy csinos rendes értelmes lány.

a példában szereplőnek nagy szerencséje volt, ennyi. ez körülbelül olyan példa mint amikor valaki nyer a lottón 100 milliót pedig azelőtt szegény volt...

2011. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm,hogy leírtad ezt.

Nagyon jót tett az önbizalmamnak.

Túl vagyok már nem egy csalódáson,de nem adom fel a reményt.

22F

2011. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Örülök ha segíthettem :)
2011. aug. 21. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!