Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg nagyon k*csög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg nagyon k*csög vagyok? :S

Figyelt kérdés

Az van, hogy már egy jó ideje szerelmes vagyok egy fiúba, de ez úgy érzem, reménytelen. Nagyon sokat szenvedtem miatta, de nemtudom kiverni a fejemből. Annyiszor volt, hogy elhatároztam, lesz*rom, de mindíg volt/történt valami, amitől újra és újra bízni kezdtem.

És, most összejöttem egy másik csávóval, tetszik meg minden, de nem vagyok belé szerelmes, ő viszont belém nagyon. De, mikor összejöttünk, tudta, hogy én másba vagyok szerelmes, és tudja/tudta azt is, hogy nem fogom tudni (egykönnyen) elfelejteni. Amúgy nagyon jól elvagyok vele, meg minden, de akkor sem érzem azt a fellángolást, amit kellene. Szeretem, de nem úgy.

És sokan most sokan a fejemhez vágták mekkora egy p*cs vagyok, és hogy nem kellene járnom vele, ha tökre másba vagyok szerelmes. De én igazából abban bítok(vagyis csak bíztam) hogy az a másik fiút el tudom felejteni,de rájöttem, hogy nem.. :(



15/L


2010. nov. 7. 21:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
ha a msotani pasidba nem vagy szerelmes, akkor nincs értelme szerintem a kapcsolatotoknak. :\ és honnan tudod hogy a másik fiunál nincs esélyed? visszautasított? vagy mi?
2010. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

hát, de mondtam a pasimnak, hogy szerintem nincsen így sok értelme, de ő azt mondta, hogy imád, és segít elfelejteni a "nagyszerelmet".. szívem szakad érte.. =//


amúgy onnan tudom, hogy régen tuti tetszettem neki, csak akkor én visszautasítottam, és már sosem ír rám msn-en..

mondjuk élőbe mindíg köszön, de már nem beszélünk :((

2010. nov. 7. 21:25
 3/34 anonim ***** válasza:
Aztán a végig addig en húzd, h megunja, dobjon, te meg rájössz, hogy már régen őt szereted...
2010. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
végén*
2010. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

ne*

... nem megy ez ma nekem :D

2010. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
MSN LOOOL XD
2010. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
A srác tudta, mit vállal. Ha így is megéri neki, mosd kezeidet.
2010. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

21:37.

jaja. éppen ez az. :D



ma 21:35

kifejtenéd bővebben? légyszi :D

2010. nov. 7. 21:38
 9/34 anonim ***** válasza:
Most azért, mert a srác vállalta, hogy így is együtt akar veled lenni ő a hülye? Igen, ez igaz is lenne, ha te nem erre apellálnál...
2010. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy hülye. Mikor mondtam hogy ez így nem lesz jó, mert mindíg a másik fiút keresném/keresem benne, mert őt szeretem. De mondta, hogy nem érdekli, maradjak vele, mert ő így is boldog.
2010. nov. 8. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!