Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vérezhetett a barátnőm? 17F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vérezhetett a barátnőm? 17F

Figyelt kérdés
Pettingeltünk, ujjaztam a barátnőm. A előjték megfelelő volt, élveztük és szinte úsztunk a punci nedvben. :) Elkezdtem ujjazni, nagyon élvezte, aztán egyszercsak mondta hogy fáj neki! Kihúztam és véresek voltak az ujjaim! (2-vel csináltam) Mitől történhetett meg ez? Nem érzett semmi fájdalmat! Megjegyzés: nem sokkal elötte kezet cseréltem mert elfáradtam. Talán ez lehetett a gond?
2010. nov. 7. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felsértetted a vagináját. Máskor legyél kicsit óvatosabb, akkor is, ha látod, hogy nagyon élvezi. Rosszabb esetben átszakítottad a szűzhártyáját (ha még van neki) pl. a kézcserénél :/
2010. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

21:54


Már nem szűz. Én csak azt nem értem, hogy jól esett neki, nem érzett fájdalmat, akkor mégis mitől lett az hogy hirtelen érzett valamit és vére volt a hüvely?

2010. nov. 7. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Conan, a barbár :D
2010. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!