Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm macskája megkarmolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm macskája megkarmolt a karomban, ledobtam és belerúgtam egyet, erre elküldött a lány, jogosan tette?

Figyelt kérdés
A macskája nagy kedvenc otthon sajnos... :/
2011. nov. 3. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

Megkarmolt a karomban. Érdekes macsek, ami belülről karmolja a karod. Különben én is csináltam már ilyet. H.ülye macska megharapott, én meg rásóztam egy taslit... (nyugi, nem lett semmi baja) Csak azt senki nem látta. De mások házi kedvencét nem célszerű bántani, mert mérgesek lesznek...

20L

2011. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
66%

hát, én ugyanezt tettem volna a helyében... a macska számomra egy SZENT ÁLLAT!

l

2011. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van 2 macsekom,az enyémek nem szokták csak úgy karmolászni a barátomat,még dorombolnak is neki...nem illik állatokat rugdosni,főleg nem a csajod állatait,én is elküldtelek volna.Nem tudom,mit tettél azzal a macskával,hogy megkarmolt...
2011. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Fuhh ba.sszus,én tuti hogy jól p.öcsönbas.ztalak volna,ha az én macskámba rúgsz bele. A cicus itt is szent állat,családtag a drága.

A lány jogosan tette azt amit.

De nem értem ha tudod hogy ekkora a kedvenc a cica,miért molesztáltad ??

2011. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Minek nyúlsz a macskához, ha nem értesz hozzá? Azt még megérteném, ha fájdalmadban rácsapsz a hátsójára, de hogy belerúgsz?! Én a barátnőd helyébe még fel is rúgtalak volna, úgyhogy teljesen érhető a reakciója.
2011. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
A 22:26-os és 22:28-as válaszolót pedig én akasztanám fel a farkuknál fogva! Idióta állatkínzó vadbarmok! :P
2011. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ők még 9 percig sem bírnák ki...
2011. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

az oké, hogy hirtelen védekező reakciódban ledobod... de belerúgni miafaszér kellett? nincs semmi jogod hozzá...olyan mintha odamennél egy vadidegen gyerekéhez és lekevernél neki egy taslit

mások állatát nem bántjuk... a sajátoddal úgy bánsz, ahogy akarsz, mondjuk ez sokmindent elárul az emberségedről...


és most jöhetsz azzal, h megkarmolt... és? egy macska...állat, nem azért karmol meg, h kibasszon veled, hanem mert veszélyben érzi magát vagy felidegesítetted, ösztönből teszi, ez van belekódolva... ha ordít egy kisbaba, megfojtod?

2011. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
ha az en kutyamat bantottad volna megis verlek
2011. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Meg egesz jol megusztad, nalam visszakezbol kaptal volna egy ilyenert. Egy macska vedtelen teremtes, az emberekre van szorulva, mint barmelyik masik allat. Ha harap, vagy karmol, azt 2 okbol teszi osztonbol vagy, mert nincs megnevelve. Semelyik nem az o hibaja. Az en macskam egy igazi kis kandur, allandoan rohangal, karmol, harap, jatszik, de meg nem haltam bele, pedig en a "gyengebb nem" vagyok.
2011. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!