Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek, ha a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek, ha a lányok kezdeményeznek/lépnek elsőnek?

Figyelt kérdés
Mit éreztek ha pl néz titeket egy aránylag szép lány, ti is nézitek őt? Vagy ha már beszélő viszonyba vagytok, szeretitek,ha ők próbálkoznak? Vagy jobb nektek, ha ezt magatoknak hagyjátok?:D Vagy ez így jobb,könnyebb?:)
2010. nov. 8. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem baj az ha a lány kedvezményezz, csak a pasi lássa h szabad a pálya :D
2010. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj az ha egy lány kezdeményez, de azért ne legyen túl nyomulós, de mutassa hogy szabad a pálya:D
2010. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nembaj az ha kezdeményez egy csaj de azért ne szedje fel a pasit!A másik fél "felszedése" a mi dolgunk:P:)!Mindenesetre egyetértek az előttem szólóval jó ha látja a srác,hogy szabad a pálya:)

szal nyugodtan kezdeményezz de a többit ne siesd el.

18F

2010. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egyet értek előző hozzászólókkal.. HA jelzed,hogy szabad a pálya és bejön neked a srác,valahogy imponálsz neki,az már untig elég..=)
2010. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
így van, sokszor nehéz eldönteni, hogy most a csaj mit is akar, szabad-e hozzá közeledni vagy van pasija stb. Ha tiszta az út és megvan a szimpáta, akkor nincs megállás
2010. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, sőt :)
2010. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én örülök neki ha kezdeményez, bár a legtöbb lány még manapság se szokott :)

25/F

2010. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ne a nyúl vigye a puskát, de ha a csaj zöld jelzést ad akkor... ;)
2010. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Többen is írtatok olyanokat, hogy "ha kimutatja hogy szabad a pálya" Ez alatt azt értitek,hogy szemeztek?:) vagy megszólít a lány már?:)
2010. nov. 8. 21:12
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgyértem hogy lehet megmutatni hogy jöhetnek?:D
2010. nov. 8. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!