Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem viselkedik közömböse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viselkedik közömbösen velem szemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy helyen dolgozunk, nagyon aranyos de már van párja. Gyakran bámul engem és olyan szenvedve néz rám és nem értem hogy miért van ez. A többi fiúval olyan vagány és szókimondó de előttem zavarban van. Nemsokára máshova fogok menni és mióta megtudta azóta sokat szenved, látszik az arcán.

Lányok válaszaira vagyok kíváncsi elsősorban.


2009. jan. 9. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem bejössz neki, csak még saját magának sem meri ezt bevallani. (mert, milyen már, hogy van párom, de mégis más tetszik..) Valami ilyesmi lehet a háttérben. R.
2009. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem állj elé egyenesen és kertelés nélkül kérdezz rá.

Ha hazudik,kiszúrod úgyis egyből...lehet,hogy nem boldog a párkapcsolata,csak fél kezdeményezni.

2009. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen igazuk van az előttem szólóknak.


20/F

2010. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ott maradt a fika az orrodon azér jön zavarba ő helyetted
2010. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te szerettél bele és csak belemagyarázod.
2010. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezekszerint jól nézhetsz ki:P :)

na de komolyan, szerintem is beszélj vele. én mondjuk igy nem kacsintgatnék félre, (szinte a szó legszorosabb értelmében) ha minden rndben lenne a párommal... lehet még valami izgi is kialakulhat :) 20/L

2010. jún. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!