Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gond lehet még ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond lehet még ekkora korkülönbségből?

Figyelt kérdés

A fiú 19,én pedig 14.Szellemileg körülbelül egy szinten vagyunk,meg is értjük egymást,rengeteg közös témánk van,sokban hasonlítunk.Alakulgat valami,de elég bizonytalan vagyok.Szeretnék találkozni vele kettesben,de mikor tényleg azon van a sor,hogy mikor,hol,akkor visszakozok.Mert úgy érzem,hogy ez az öt év...ami majdnem hat...hát kicsit sok.

Szerintetek?Múlhat ezen egy kapcsolat?

Egy 14 éves lány még nem elég érett egy 19 éves fiúhoz?


2010. nov. 10. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexszuálisan nem!De amúgy semmi probléma!
2010. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Valaki még esetleg?
2010. nov. 10. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szellemileg kb egy szinten vagytok, akkor szerintem inkább ne akarj tőle semmit.
2010. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 martonistifler ***** válasza:
47%
ez csaj függő. majd meglátjátok. de szerintem nem biztos hogy akadály.
2010. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam mikor megismerkedtem egy 23 éves pasival. Mi is tudtuk, hogy forr valami köztünk de mivel nagyon fiatal voltam megbeszéltük, hogy nem lesz semmi. Igy is volt 2-3 éven keresztül barátok voltunk. Ő csajozott, én pasiztam korombeliekkel és a végén mégis egymásnál köttünk ki.

Most 17 vagyok, ő 25 és fél éve vagyunk bolsdogok :)

Köztünk 8 év korkülönbség van és már nem érdekel, abba akorba énis paráztam kicsit de szerintem az a 14-19 kor az még egymásba fér. nemolyan sok az az 5 év szerintem.

2010. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért, kicsit gyorsan gépeltem. előző voltam...
2010. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ti kis 14 meg 15 éves fruskák miért a tapló, bunkó fajta testileg vézna kis nyanvadt 19 20 évesekre buktok?

Maradj inkább a saját korosztályodnál, te kis r*bi.

És ne akarj vele találkozni, mert igazából egy olyan kis p*cs, aki nem tud egy vele egykorú lányt felszedni, ezért nálatok válogat....ezen érdemes lenne elgondolkozni

2010. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

18.07-es:

Nagyon kulturált módon tudod kifejezni magad.

Ok nélkül le r*bizel,hát nagyon köszönöm (:

A fiú meg nem vézna b*zi...egyátalán nem.

Nekem speciel elmegy az étvágyam a vékony,emos b*ziktól,de ez most nem fontos.

Azért köszi mindenkinek.

2010. nov. 10. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
nem gond mert van egy ismerősöm 14 éves és egy 31 éves pasival jött össze....és elvannak...minden értelemben
2010. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok 19:07:)

Gondolj bele, ha tényleg annyira nagyon extra a pasi, akkor miért nem keres magának egy vele egykorú csajt?

Csak szeretné ha kielégítenéd orálisan, később másképpen is, és ennyi, nem is biztos hogy szeret.

Ezen kéne elgondolkodni.

Am lehet igazad van, tényleg kicsit finomabban kéne kifejeznem magamXD

2010. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!