Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyurós (izmos) visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurós (izmos) visszahúzódóbb csávó, vagy cingár vadkan (alfahím)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 21:02
1 2
 1/19 Moszuke ***** válasza:
mi a kérdés?
2010. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ja,jo lenne tudni
2010. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
bocsi, lányoknak melyik jön be jobban?
2010. nov. 10. 21:07
 4/19 nielindi ***** válasza:
egyikse.
2010. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
1.
2010. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akik gyúrnak állatába buták vagy bunkók, a vékony pasikkal semmi gond, csak ha az a fajta akik napiszaron meg a többin láthatók. Nekem a vékony NORMÁLIS srácok jönnek be. L/18
2010. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én most pont arról beszéltem , h a normális gyúrósok :), nem pedig a beképzeltek.
2010. nov. 10. 21:16
 8/19 anonim ***** válasza:
el sem tudom kepzelni hogy az emberek nagy tobbsege miert velekedik igy azokrol a pasikrol akik gyurnak???? elkepeszto!! es en a gyuros pasikat szeretem. es egyaltalan nem bunkok.nem tudom ezt ki talalta ki.nyilvan tisztaba vannak vele hogy nagyon jol neznek ki,de szerintem ez teljesen egyertelmu. felolem lehet egy gyuros pasi visszahuzodo,meg vadkan is. engem nem erdekel.en imadom oket.27 eves lany/no.bocsi csak nem tudtam hogy irjam ki mert a multkor ugy irtam 27 eves lany,de azt mondtak hogy en mar nem vagyok lany,hanem asszony.a fene sem erti,de nem ez a lenyeg.
2010. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy mért menő az a lányok körében(persze vannak kivételek) hogy az ilyen cingár emos gyerekekkel járnak, vagy az ilyen nagymenőkkel akik a társaság középpontjában vannak azt számolgatják otthon hogy a mai nap folyamán hány csajjal is tud lefeküdni... el van torzulva a mai világ, szánalmas. Régen a férfias külső volt a nyerő, most meg nézz ki lánynak és megkapsz bárkit pfff...:S
2010. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
epp errol beszelek utolso:a ferfias pasikat szeretem nem a fogpiszkalokat.
2010. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!