Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van még olyan közülete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van még olyan közületek, akinek bejönnek a félénkebb, visszahúzódóbb típusú fiúk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen,persze


erzsike 40/N,1óra/10000

2011. nov. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max valami dominának.
2011. nov. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen,én rá masztizom!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=54PyF3TZ-es

2011. nov. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem te nem rá masztizol, hanem a hírnevére...
2011. nov. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen van, csak soha sem találkozok, ilyen fiúkkal, nem tudom, talán félnek tőlem :O, a viccet félretéve, a többség a bunkókra bukik, persze vannak kivételek, meg azok akik többet nem akarnak pofára esni
2011. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én meg nem találok olyan lányt, akinek bejönnék vagy csak nem jelzik felém
2011. nov. 1. 02:37
 7/11 anonim ***** válasza:
figyelj, menj el a haverokkal bulizni, vagy valahova, nem muszáj feltétlenül buliba, a lényeg hogy legyenek ott lányok, de ha már mondjuk tetszik neked valaki, akkor adj neki valamilyen jelet, hogy "én is itt vagyok ám, és nagyon bejössz nekem" valami olyat ami pont ezt tükrözi, olyan meg nincs, hogy a kutyának sem kellesz, tessék szépen eljárkálni otthonról, itt van előtted még ez a hét, hiszen ez az iskolásoknak szünet, HAJRÁÁÁÁ!!! MINDENT BELE!!!!
2011. nov. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, én is egy ilyen fiúra vágyok. Sok körülöttem a bunkó, beképzelt paraszt és nem hiszem el, hogy nem találok egy normális, értékes fiút.


19/L

2011. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont ilyen pasira vágyom.


19/L

2011. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg olyan lány(oka)t nem találok, aki(k) ilyen fiút keres(nek).

21/f

2011. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!