Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyurós (izmos) visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurós (izmos) visszahúzódóbb csávó, vagy cingár vadkan (alfahím)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 21:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

igen ez az egyik legnagyobb mellélövés ami az előítéleteket illeti. én több éve gyúrok, megfordultam már 4-5 helyen, és mindegyik tele van normális emberekkel. Kezdjük ott hogy mindenki hangosan köszön ha jön vagy megy, tökmindegy hogy akkor lát először és lehet utoljára. 2010-ben már ez is nagy dolog, van olyan bunkó paraszt aki itt a lépcsőházban is baszik köszönni. Mindenkinek megadják a tiszteletet akkor is ha életében először nézett le, lehet 40 kilós cingár vagy 150 kilós dagadék. meg is érdemlik, hiszen ők végre tesznek azért hogy jól nézzenek ki. ráadásul aki rendszeresen edz az teljesen lehiggad, nyugododt ember, akkora f*szság hogy sokan azt hiszik a kigyúrtak aggresszívak. Edzés alatt levezetünk minden feszültséget, pont azok az idegbeteg emberek akik nem mozognak semmit. A cingár vadkannak meg majd jól ellátják a baját ha keménykedik :)

21 F

2010. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hehe, a gyúrósok között több a meleg. Olvassatok utána, de ne a neten.


Ráadásul egy gyúrós se ugráljon, mert lehet, hogy a cingár leveri, mint a sz*rt. Ráadásul a gyúrósok a szememben szánalmasak. 80-85%%-uk a sport (mert a gyúrás sport) megcsúfolója. Bemennek, tolnak 6 valamit, megisznak valami löttyöt és ők a psortemberek. Aztán fáj mindenük, meg lusták, meg nem bírnak dolgozni.

2010. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak ők heti 3-6x lejárnak edzeni, aztán hazamennek, megfőznek magukra, és emellett még dolgoznak is + családjuk is van, bocsi de nem tudok veled egyetérteni.
2010. nov. 10. 22:06
 14/19 anonim ***** válasza:
Bocs én is kondizok(nemrég kezdtem el) , sulimban kb majdnem hogy csak én és 2 haverom csinálunk valamit tesin, a többiek meg mennek suli kört(persze nem futni hanem elszívni pár száll cigit, mert hogy ők milyen menők). Am nem tom te hol olvastad hogy gyúrósok között több a meleg, mert egyáltalán nem igaz. Emosoknál több mert nekik az a lényeg hogy lányra hasonlítsanak . Haverok már lassan másfél, két éve kondiznak és sosem panaszkodtak hogy fájna valamijük... // Te személyes vélemyént alakítottál ki a gyurosokról, vagy te is cingár vagy és irigykedsz, vagy ha esetleg lány vagy akkor te az olyan társaságban vagy amit éppen szidunk.
2010. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
biztos hogy ő is cingár, különben nem írna ilyen stílusban :) azt megnézném hogy mikor ver le egy 50 kilós fiúcska egy testépítőt, még filmben se láttam ilyet. az életben meg pláne egy rossz szót nem merne szólni a szemébe. persze vannak az atlétikus típusok is, de a szálkás izomzatot sem a szél hordja össze ;)
2010. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Esetleg lányok is hozzászólnának az eredeti témához?:)
2010. nov. 10. 22:19
 17/19 anonim ***** válasza:
A melegek nem öltöznek lánynak. Na ez egy tévhit róluk. Nem is viselkednek lányosan. Csak azok ,akik trendiségből b*zik.
2010. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gyuros vadkan! Az az igazi alfahim! Azok a legjobbak.:DDDD
2010. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az 1-es, ha a kettőből kellene választani. 28L
2010. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!