Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha ne kérj bocsánatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha ne kérj bocsánatot érzelmeid kimutatásáért, mert ha azt teszed, akkor az igazságért kérsz elnézést. Ez mit jelent? Én kimutattam, és most ez történt. Bánjam meg?

Figyelt kérdés

volt egy lányismerősöm. Miután végetvetett egy hosszabb kapcsolatának, randira hivtam, csak hogy jobban megismerjem. Sajnos a következő randi már nem jöhetett létre, mert munka, elfoglalt... ilyenek. Végül azzal rázott le, hogy nyugodtan irjam le, hogy mit akarok, mert ne várjak arra, hogy ráér majd 2 munka mellett. Leirtam.... ez volt 4 hónapja. Azóta FB-n jelöltem, soha nem igazolt vissza (azóta már kb. 50 ismerőssel gyarapodott), vissza is vettem - pedig még a randi előtt az iwiwen ő keresett meg.

Én nem értem, most mi rosszat tettem, hogy elmondtam ami van? Mire várjak, arra, hogy majd időközben összejön valaki mással, mert rám nem volt ideje?? Most bánjam meg, hogy kimondtam?


2010. nov. 11. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akar veled folytatni semmi. És akkor mi van. Van 1 rakat nő a környéken. A hibákból tanulni lehet. Férfi vagy, és ezt fel is kell vállalni.
2010. nov. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és akkor mivan és akkor mivan, köszi -.- legalább egy nemet mondhatott volna, vagy elgondolkozhatott volna
2010. nov. 11. 00:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogy mi rosszat tettél, mert semmit nem részletezel, de szerintem a nő nem akar tőled túl sokat, sőt....


"Soha ne kérj bocsánatot érzelmeid kimutatásáért, mert ha azt teszed, akkor az igazságért kérsz elnézést. Ez mit jelent?"

Jogos a kérdés. Nem túl jól lett megfogalmazva, szerintem.

Azt jelnti, hogy vannak érzelmeid és ha már elárulod őket másoknak, akkor fölösleges letagadnod vagy bocsánatot kérdned miatta, mert attól még létezni fognak és nem lesz más a helyzet. Szóval ha ezt teszed kissé szánalmas leszel.

2010. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi rosszat... megjegyezte hogy jól érezte magát, meg hogy tovább maradtunk mint ahogy sejtette...
2010. nov. 11. 00:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább burkoltan visszautasított. Ha így van, az ő viselkedése sem büntetés, hanem az igazság.
2010. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Nincs miért haragudnod rá. Egész egyszerűen csak rájött, hogy nem te kellesz neki. Szaard le! Inkább azzal foglalkozz, hogy te fejlődj, hogy a következő csaj már ne gondolja meg magát. Hidd el, nem a nőbe vagy szerelmes, hanem abba az érzésbe, amit átéltél. Ezt az érzést renget nővel át tudod még élni. NINCS VILÁGVÉGE!!!

És ne mond ki, hogy mit érzel, egy olyan nőnek, akivel nincs nagyon komoly kapcsolatod!!! Annak semmi értelme. Hidd el, tapasztalatból beszélek. A szerelmi vallomás csak arra jó, hogy elijesszük az illetőt. Ehelyett inkább el kell csábítani a humorunkkal, határozottságunkkal, stílusunkkal, figyelmességünkkel...

Te jó Isten, hogy én is mennyi hülyeséget csináltam! Csak most jövök rá.

2010. nov. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell megbánni, szard le, nem történt semmi, lépj tovább!
2010. nov. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
azt, hogy terhes vagy
2010. nov. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nőnek rosszul esik, hogy a párja nem mondja és nem is mutatja ki, fontos számára a másik. Az érzelmek kimutatása a komoly kapcsolatoknál fontos.

Amikor az ismerkedés szakaszában vagy egy nővel, elijeszted, ha rázúdítod az érzelmeid. Bőven elég, ha érezteted, hogy jó vele lenned. 27N

2010. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!