Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális férfi? Férfiak és nők válaszát is várom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

kis kockahas, vagy kis pocak (tehát lapos has ne, elhízott ne, agyongyúrt ne)

rövid haj

humoros, őszinte, kedves, gondoskodó, határozott

7-es bmw is minimum... (neeem csak viccelek:D)

2010. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2010. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Jóképű, gazdag, szorgalmas,toleráns, megértő, házias, hűséges és jó az ágyban:)

Minden nőnek ez az álma!

2010. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Amiket a csajok välaszolnak, avval nincs is baj, csak kerdes h ÖK milyenek :D
2010. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
határozott, tudja mit akar, őszinte, egyenes, ne beszéljen mellé, vicces, okos! igényes és legyen szépen megáldva odalent:)
2010. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez szubjektív szerintem. Mivel mások vagyunk mindannyian, ezért más az igény is a választott párral szemben.

Az enyém: mindig akarjon többet az élettől. Nem anyagiakra értem, hanem arra, hogy akarjon megismerni, felfedezni. Legyen nyiott, kíváncsi. Lehessen rá számítani és higgyen abban, hogy ketten együtt, akár a világ ellen is képesek vagyunk bármire.

Külsőben nincs megkötésem, mivel ezek a tulajdonságok nem ahhoz vannak kötve és hiába Brad Pitt valaki, ha közben belülről nem ilyen, akkor lófüttyöt sem ér az egész.

2010. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
mindenkinek olyan, aki tetszik neki és szereti az összes hülyeségével együtt, és viszont szeret.
2010. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 arbeitmachtfrei ***** válasza:
85%
Borostás , kövér , részeg, gyári munkás öltözetben.
2010. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Okos, határozott és van jövőképe. A külső lényegtelen csak legyen valami, ami megfog benne. Fontos a kisugárzás. Anyagi dolgok számomra nem lényegesek, nekem már mindenem megvan. Már csak az ideális társ hiányzik.
2010. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is szubjektív a dolog.

Számomra valami ilyesmi: okos, kíváncsi, pörgős, vállalkozó szellemű, korrekt.

Emellett megfog már a külsejével és jó az ágyban.

Én ezért kb ugyanezeket tudom nyújtani.


Hozzátenném, a párom speciel nem ilyen. De a szerelem felülírja ezeket az elképzeléseket.

2010. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!