Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális férfi? Férfiak és nők válaszát is várom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 11:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyen EGYÉNISÉGE! Vagyis ne akarjon megfelelni ideáloknak.
2010. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
feleljen meg saját ideáljának.
2010. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a legfontosabb dolog egy pasiban az az, hogy biztonságban érezzem magam mellette. Nem muszáj izomagynak lennie, de legyen talpraesett, védjen meg, álljon ki mellettem. Ha ezt nem érzem akkor "halálra van ítélve" a kapcsolat.

A második legfontosabb, hogy legyen humora, bármikor meg tudjon nevettetni.

Utána jönnek még a következő tulajdonságok, legyen: hűséges, intelligens, tájékozott, kicsit "rossz fiús", legyenek céljai, ne igyon alkoholt (ezt már csak apám miatt sem tolerálom), ne cigizzen).

Külsőleg nincs ideálom. Talán azt mondanám, hogy legyen IGÉNYES. Ez a legfontosabb. Vagyis ne legyen zsíros és korpás a haja, büdös a szája, "cicakakás" a füle, túlságosan elhízott, ne legyen izzadságszaga.


Azonban plusz pont jár a borostáért és a tetkóért;)

2010. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Hűséges, családcentrikus, magas, izmos, de nem kigyúrt kicsi pocak nagyon ari. Ja és kopasz vagy nullás haj (: Ez az én ideális pasim.
2010. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
12 :20 voltam. Az egyik legfontosabbat kifelejtettem. Legyen domináns az ágyban! (;
2010. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
" Amiket a csajok välaszolnak, avval nincs is baj, csak kerdes h ÖK milyenek :D" a kérdés elméleti, mit szeretnél, nem gyakorlati, hogy mit adsz cserébe
2011. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

175 cm, 64 kg, kockás has, izmos test, szőkésbarna haj, zöld szem, nem túl szőrös, nagyon jóképű, nagyon helyes, 18 cm pénisszel, és jó az ágyban. :)

17/f

2012. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Az ideális férfit nem lehet meghatározni, az olyan ami a te értékrendedbe (származás, vallás, iskola, müveltség) beleillik. A kinézet egy másik dolog, de az is a te igényedet kell, hogy kielégitse. Pl. nekem egyáltalán nem jön be a szőke kék szemü pasi, vagy az idegen országbeli, az etnikum, vallása is az legyen mint az enyém, iskolai végzettség tekintetében, legalább annyi legyen neki is mint nekem. Mindenképpen legyen művelt, inteligens. Kb. ennyi. A vagyon nem számit, de nem jó ha valaki nagyon csóró, mert azt ki nem állhatnám, hogy a gyerekemet sanyargatni kelljen!
2012. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 turiandris válasza:
férfiak és nők válaszát várod...hát szerinted ebben a világban vannak más fajta élőlények is akik tudnak gépelni? emberszabású majmok már csak nem kockulnak...:) emberrrr...
2013. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Magyarorszag hatarain belul turistakent fordul csak meg.
2020. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!