Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda a lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda a lányokhoz úgy, h ne a külsőmet nézzék?

Figyelt kérdés
Ha a külsőm alapján kell megítélniük, nem sok esélyem van.
2010. nov. 11. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a ciki, hogy ilyet írogatsz, hogy "vok". Az igazi férfiak nem írnak ilyenekt. :D
2010. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak! Egy férfi nem rövidíthet? Attól lesz valaki férfi vagy nem férfi mert "vagyok" helyett azt írja, hogy "vok"? Érdekes meglátás...
2010. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Harry Potter láthatatlan köpenyében? :/
2010. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kiforditva.
2010. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Öltözz be valami reklámhordozónak, nyomj a jócsajok kezébe egy szórólapot a telószámoddal :D
2010. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem is rossz ötlet :D
2010. nov. 17. 13:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát figy, én is a külsőmmel néha nem vagyok kibékülve, engem is akadályoz:S Mond ezt magadban: Király vagyok, jó pasi vagyok :) Azaz hogy ne is magadban, hanem minden nap a tükör előtt :) Tudom hogy nehéz, én nekem se megy, de valahol el kell kezdeni. Ma láttam speciel egy lópofájú gyereket valami nagyon jó csajjal... Na te annyira biztos nem nézel ki rosszul. Másik meg gondolj bele, szerinted, ha megkérdezel egy lányt mit mond magáról, hogy ő bizony tökéletes? ( a flegma p%%ákat, meg plázacicákat kivéve) Nem mindegyik csak sírna, hogy ez se jó rajta, meg az se jó rajta. Szerinted miért járnak aerobikra, meg fitnessre? Hmmm ez olyan jó érvelés volt, hogy a végére magamat is meggyőztem XD

20F

2010. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Egy köteg húszezres mindenkit szexivé tesz.
2010. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!