Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak igazi barátaitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak igazi barátaitok?

Figyelt kérdés

... Akikkel valamilyen rendszerességgel találkoztok és nem csak azért vagytok barátok, mert szükségetek van egymásra a munkában, iskolában... és ezért úgy "leviselitek egymást"...???


Akik tényleg az irigységet és a féltékenységet elhanyagolva melletettek állnak és tényleg érdekled őket?


2010. nov. 11. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Volt... de átvert :(


16/L

2010. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
"leviselitek egymást" elírtam: ELviselitek egymást
2010. nov. 11. 22:21
 3/27 anonim ***** válasza:
1 van, imádom őt, most is tőle jövök, betegre röhögtük magunkat :)
2010. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
van. nem találkozunk mert elköltöztem de tudom h rá bármikor számíthatok.teljesen bízom benne.
2010. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

és ezek a barátságok hogyan és hol alakultak ki? munkahely? iskola?


sokat voltatok együtt?

közös programok stb?

2010. nov. 11. 22:24
 6/27 anonim ***** válasza:
Minden fiúnak vannak igazi barátai..jobb vagy bal Marika néni;)
2010. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Még anno 10 éves korunkban ismerkedtünk meg, egy gimibe jelentkeztünk és gyakorlatilag 10 éves korunk óta padtársak vagyunk :) Most már mindketten 22. életévünket töltjük, de nagyon jól érezzük magunkat együtt, most kocsmájuk van és ott dolgozott, azért mentem be hozzá, hogy dumáljunk egyet, erre szétröhögtük a fejünket :):)
2010. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

én a lányokat mindig irigynek tartottam és úgy gondoltam ezért közösítenek ki. De látom, hogy tőlem csinosabb csajoknak is vannak csinos barátnőik, szóval nem értem, hogy mit csinálok rosszul... hetero vagyok, most ne értsetek félre...


lehet, hogy lazábbnak kellene lennem és többet röhögni?

de nagyon sokszor érzem, hogy nem is érdekel, amikről beszélgetnek... és piázni sem szeretek a jelenlegi "barátaimmal".

2010. nov. 11. 22:27
 9/27 anonim ***** válasza:
Hát, piálni ne is piálj, mi mondjuk azért néha berúgtunk a barátnőmmel, dehát már benőtt a fejünk lágya :D De nem ajánlom, semmi jó nincs benne. Ha pedig nem érdekel, amit beszélnek akkor hagyd őket. Engem is untat rengeteg ember, nagyon kevés az olyan,akiben látok valami fényt :)
2010. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, de még írjatok, kérlek! :-)
2010. nov. 11. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!