Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez is igazi járás? Nekem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is igazi járás? Nekem volt igazam?

Figyelt kérdés
a barátnőim már 2-3 pasival jártak. de nekik a járás az hogy a suliba együtt vannak de suli után nem találkoznak vagy ha igen akkor csak annyi hogy haza kisérik egymást vagy elmennek a boltba. oké... én nem úgy gondolom hogy 13-14 évesen már b@sszák meg egymást meg költözzenek össze de azért szerintem hogyha már járnak akkor legyenek sokat együtt , fogják egymás kezét, smároljanak meg ilyenek. és a barátnőim ma pont arról beszélgettek a hátam mögött hogy én milyen gáz vagyok hogy egy pasim se volt . én oda mentem hozzájuk és mondtam hogy nekem nem kell ilyen járás amit ők csinálnak. már így nekem is lehetett volna vagy 10 pasim de én mindig nemet mondtam mert nem kellenek iylen pasik akik csak azért járnának velem mert menő.
2011. okt. 24. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
tipikus fiatal hülyülés. te már ennél érettebb vagy - ne foglalkozz velük
2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Váó. Sztár lehetsz, ha menő veled boltba járni. :D
2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy ... nekik ez ilyen randi féle a bolt.. elmennek vesznek egy monstert és megisszák xd
2011. okt. 24. 19:16
 4/10 cathilina ***** válasza:
Nem gondolom, hogy járásnak számít, ha néha elmennek boltba meg suliban beszélgetnek, mert menő. Így én minden haverommal járok...
2011. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
amúgy ja énis xd ha egy fiú haverral elmegyek a boltba máris az a pletyka hogy jujj szerelmesek vagyunk meg minden. :S
2011. okt. 24. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
már annak örülj hogy oda mentél hozzájuk és meg mondtad nekik a magadét! le a kalappal! :) okosabb vagy mint ők! majd jön egy srác akivel kölcsönös lesz a vonzalmatok és majd megmutathatod nekik hogy mi az hogy párkapcsolat:) csak ügyesen, drukkolok!
2011. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hűha akkor én is jó sok emberrel jártam és nem is tudtam. Már értem szomszéd néni miért akarja h mindig haza kísérjem a boltból :D
2011. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
áá xddddd
2011. okt. 24. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
de ez így van, az emberek fele nem meri megmondani a másiknak a véleményét! :)
2011. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ezek nem barátok. A másik járásnak nem mondható dolog az amit csinálnak, szerintem 14 évesen kicsit éretlen dolog ez.
2012. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!