Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt, aki több éve konditerembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt, aki több éve konditerembe jár, és látszik is rajta, azt jobban tisztelik a férfiak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

En minden embert tisztelek aki farad az egeszsegeert es a kulsojeert!:D Talan azert mert en is edzek es fontos szamomra a mozgas, es nem szeretem a lusta unalmas embereket, akiknek fontosabb a penz vagy egyebb mint az egeszseg!

Es en nemis azt mondanam hogy jobban tisztelem pl a parom mert kondizni jar, csak csupan buszke vagyok ra hogy inkabb estenkent oda jar mint pl sorozni:D

2010. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én pedig tisztelem a barátaimat akik lejönnek velem este sörözni ahelyett, hogy egyedül gyúrnának egy konditeremben.
2010. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én 3 éve járok, alapvetően szálkás az alkatom, így mostanra már eléggé látszik, hogy gyúrok, de nem vagyok izomállat.


Én nem szedtem semmit, de nem tudom tisztelni az olyanokat, akik lejönnek, és egy év múlva már úgy néznek ki, mint egy kétajtós szekrény, mert két pofára zabálják a Danabolt, a Naposimot, meg ilyen szarokat. Aztán játsszák az eszüket, hogy ők mekkora profi testépítők.


Suliba is volt egy srác, szétkokszolta az agyát, ősszel már átlagos testtel jött suliba, mert nyáron leállt a szerekkel.


Szóval aki rendesen csinálja, azt igen, de aki ilyen szarokat szed, azt nem. És nem irigységből mondom, hogy én nem tudnám megvenni ezeket, egyszerűen nekem nem ér ennyit az egész.

2010. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne tisztelem attól, mert konditerembe jár...miért kéne egyáltalán? Lehet h ki van gyúrva de attól még lehet seggprimitív f.szfej is.
2010. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a kondizás= tiszteletkérés? Vagy mi? Aki erősebb, ugyanannyit ér, mint aki nem jár el gyúrmázni. Miért érne többet? Általában meg az izomagyaknak annyi is az eszük...
2010. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, jobban tisztelik.

Aki vékony abba mindig belekötnek, lehurrogják ha szól vmit.

Tudommert én is nagyon vékony vagyok, ritka ha nálam vékonyabb embert látok és mindig lenéztek.

Aki izmos arra felnéznek a többiek.

Én is elkezdtem kondiba járni. Még nem látszik rajtam semmi de kitartóan járok, és állítólag egy év múlva le se tudom majd tagadni hogy edzek:D

2010. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ÉN speciel igen,mert hatalmas munka és lemondással jár,plusz kitartás célkitűzés.

Nővel eleve csak olyannal ismerkedek aki csinos és edz,ilyen fitnesz lady,nem szeretem a "van mit fogni nőket",egyszerűen nem indulok be rájuk.

Természetesen én is edzek már pár éve,pulya korom óta 16évesen kezdtem,igaz szarul de most már letisztult hogyan kell.

Többre értékelek egy faxa edzést,mint,hogy lemenjek a bedbiccsre és szétkólázam az agyamat,vagy hogy elmenjek beb_szni.Sose értettem az ilyen embereket,semmi jó nincs benne,inkább egy edzés,akkor már tudom,hogy jól fogok kinézni,mert "ép testben ép lélek".


23F

2010. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Boci&Pipi válasza:
Természetesen jobban tisztelik.
2010. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!