Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha bunkó, de sokszor látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha bunkó, de sokszor látom hogy néz, meg volt hogy együtt nevettünk. Pedig nála ez nagyon ritka, nagyon magába zárkózó, és fura. Mi van? LENT!

Figyelt kérdés
Néha beszól,bunkózik..Aztán odaszól h csak viccelt.Néha nem is köszön,máskor meg igen..Mikor barátom volt szinte nemis beszéltünk.Aztán mostanában megint..Együtt nevettünk,beszélgetünk(pár szót),néz..Szerintetek??17/L
2010. nov. 12. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ebből lesz valami :)
2010. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Na figyelj. Én bunkó vagyok, magamba zárkózó és "fura" (most a furaságba ne menjünk bele csak saját meggyőződés és játszadozás az egész amit szinte senki nem ért meg..)

Van 1 lány akinek néha beszólok és bunkózók, néha nem köszönök neki, máskor meg igen. Néha beszélünk pár szót, amikor barátja volt nem beszéltem vele.

Az egészet figyelembe véve teljesen olyan vagyok mint akit leírtál, te meg teljesen olyan mint az akivel én csinálom ezt, szóval annak is nagy lesz az esélye, hogy amit mondok azt ő is úgy gondolja.


IGEN bejössz neki és várja hogy lépj... én is, de mind1 te nem az a csaj vagy, ő nem járna fel ide szerintem. :)

2010. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:)

Hová valósi vagy? Csak kíváncsiság..:)

Amúgy majd meglátjuk mi lesz.:) Majd kialakul..:)

2010. nov. 12. 18:19
 4/18 anonim válasza:

én is pont ilyen vagyok és kb rám illik, én Budapesti :D

deh akivel csinálom nem hiszem hogy ide feljár én se :P

2010. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
18:33 mi a kereszt neved?
2010. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
marmint 18:33,34 vagyok én :D
2010. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

18:08 vagyok.

Inkább nem mondom el, hátha te vagy és akkor felborul ez az egész kis játék. :D

Bár nem hinném, hogy te vagy, neki annyira szerintem nem jövök be mint nálatok.

2010. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
18:33 Heh, viszont én végülis el tudnám képzelni hogy a csaj itt kér helpet akire én gondolok, de akkor nagyon örülnék azért vagyok rá kiváncsi. Akkor cask annyi egyenlőre a kérdés hogy Budapesti vagy :D?
2010. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

18:08

Azért azt áruld el kérlek.:)

Eleve ha a lány 17 éves aki neked tetszik,na akkor már nem én vagyok..: D

Amúgy nem Budapesti vagyok..:)

2010. nov. 12. 19:51
 10/18 anonim ***** válasza:

18:08 vagyok

Írj egy megyét, az még elég tág, nem fognak rájönni.(lepetézek ha az én megyém lesz, mert én sem pesti vagyok) :DD:P

2010. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!