Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nevetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nevetnek mindig a barátnőik társaságában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tán mert jól érzik magukat...de ez csak egy erős tipp
2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szempontból tök jó osztály vagyunk.Kedveljük egymást,többnyire mindenki kijön mindenkivel,persze azért van 2 nagyobb társaság,a halkabbak,csendesebbek és a vagányabbak,beszédesek.Én inkább a második csoportba tartozom,imádok beszélgetni és jókat nevetni,néha túlzásba is viszem,néha mág órákon is tök jókat nevetünk:D

Én mindenkivel szívesen beszélgetek,mert megtaláltam mindenkivel azt a témát,amiről jól ellehet beszélgetni.

És mivel szeretjük egymást és jól kijövünk sokszor szivatjuk egymást és azokon nevetünk..meg ugye a beszólások:D


Ugyanez van,ha csak lányok vagyunk is:) Meg olyankor még a fiúkat is ki lehet beszélni.Bár legjobb barátnőnkkel minket nem zavar az sem ha ott van fiú...Ma pl. úgy beszéltük meg egyik fiú osztálytársunkat szünetbe,hogy ott ült a mögöttünk lévő padba:D És hallotta is a nevét és kérdezte,hogy mi van vele én meg mondtam,hogy semmisemmi.Alig szakadtunk a nevetéstől:)

15/L

2010. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Feloldódnak,jól érzik magukat.El merik engedni magukat,hisz barátnők előtt nem kell "színészkedni".Ők ismerik a másikat..:)
2010. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!