Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Mennyire vagytok zavarban helyes fiúk társaságában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a kérdésem, hogy mennyire vagytok zavarban egy helyes fiú társaságában?

Általában az van velem, ha látok egy helyes fiút úgy oda mennék beszélgetni meg minden, de nem merek.

Félek, hogy hülyének néz, vagy csúnyának tart vagy nem tudom.

Mostis van egy fiú köszön, szemezünk, de se ő sem én nem megyek oda.


15/L

Normális válaszokat légyszi!:)


2010. nov. 29. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj.
2010. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok zavarban. De ez hogyan segít rajtad?
2010. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az esélytelenek nyugalmával odamenni hozzá. Legrosszabb esetben is azt fogja látni, hogy nem feszengsz amiatt, hogy megfelelj neki = úgy fog tűnni, hogy van önbizalmad, ezt pedig értékelik a pasik. Ne úgy indulj el, hogy "jajj mi lesz ha nem tetszem neki", hanem úgy, hogy lássuk, mi sül ki belőle.
2010. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó köszike:)
2010. nov. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!