Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem jól magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem jól magam a társaságában? Vagy csak azt hiszem, hogy jó vele?

Figyelt kérdés

Félénk, visszahúzódó lány vagyok. Nemrégen ismerkedtünk össze a fiúval. És meglepő dologra lettem figyelmes saját magammal kapcsolatban.

Nem félek tőle. Teljesen nyugodt vagyok, ha vele vagyok, nem izgulok, feszengek. Úgy érzem, hogy őszinte és nyílt lehetek vele. Simán önmagamat adom. Valahogy nem izgat, hogy mit gondol rólam, ahogy az sem, hogy ne adj Isten hülyeséget mondok és beégek.

Semmit sem érzek. (tehát nincsenek "pillangók a hasamban" vagy ilyesmi)

Attól viszont tartok, hogy ez csak egyoldalú. Az ő részéről pedig csak puszta udvariasság van.

Mi ez?


2011. máj. 19. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
egy férfi aki elött meg tudsz nyilvánulni és megbizol benne... ez a férfi kell neked... ha kétoldalu ez az érzés akkor ugyis rá fogsz jönni mert idövel avgy meg fog csokolni vagy ugyis lépni fog valamit ..
2011. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez már erős vonzódás. Hogy kölcsönös e, azt ennyiből nem lehet megmondani, de remélem.
2011. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vonzodasnak es kapcsolatnak sokfele modja letezik. A Te esetedben valoszinuleg mar alapban osszeilletek. Ha kesobb kapcsolat alakul ki koztetek az nagyon stabil lehet!
2011. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!