Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarként, német suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarként, német suliba járok, és van egy jó orosz csaj, de amit mond az nekem kínai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy disznóorrú is amelyik nem rossz, mindketten kedvesnek tűnnek, de az a baj, hogy egyáltalán nem beszélek németül. Nem is szívesen tanulnám meg. Hogyan közelítsek? Nyugodtan jöhetnek hülye válaszok, bírom őket.
2010. nov. 12. 23:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

"Magyarként, német suliba járok, és van egy jó orosz csaj, de amit mond az nekem kínai."


Ez aztán az internacionalizmus!


Tanulj meg egy kicsit oroszul. Minimum a cirill betűket tanuld meg plusz egy-két mondatot. Az elején megteszi. Utána folyamatosan mélyedj el az oroszban (meg a csajban ;)). Nem nagy dolog az orosz nyelv.

2011. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hja nem nehéz az orosz nyelv, kicsit hasonlít a szerbhez, én folyékonyan beszélem a szerbet, most meg gimiben tanuljuk az oroszt és elég hasonló, a betűket meg kiskorom óta tudom mióta a suliban tanultuk a szerb cirill betűket! Ugyanaz!!! :) 17L
2011. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem el hogy miért bírják azokat a durva k*urvákat!!
2013. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na,összejöttek?
2016. dec. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!