Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezet tudnál emelni valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezet tudnál emelni valakire azért, mert kikezd a pároddal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Simán... megtanulná, hogy többet ne nézzen rá ^^
2010. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért nem. Valahol büszke lennék rá, milyen kelendő a b.nőm. Egyébként aki kikezd vele az független (vagy a párjára tartozik) tehát nem hibázott, főleg, ha rólam nem is tud.

Viszont kettőn áll a vásár, és a páromtól igenis elvárom, hogy minimum küldje el a p.csába. Általában nem kell neki bébiszitter, de ha nem sikerülne lerázni, akkor az gáz. Mármint a próbálkozónak, mert olyankor azért már nyílik a bicska.

2010. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hátaz attól függ. Ha nem tudja hogy van práaj annak akire rámozdul akkor nem. De ha tudja, sőt még ismer is esetleg ha még mellé a s*ggem is nyalja, mintha spanom lenne(volt erre példa) simán. volt rá példa, végigcibáltam a koncertermen a leányzót...
2010. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos, először közlöm az illetővel, hogy sorry, de a hölgy velem van. Ha nem ért a szép szóból, akkor elcsattanhat 1-2 pofon.
2010. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a párom hagyja, akkor nem.

Másrészt, amúgy sem. A fizikai fájdalmat hamarabb ki lehet heverni Én meg egy roh.adék vagyok és inkább a lelki világát teszem tönkre. Ha jól sikerül soha nem felejt el és hónapok múlva is megremeg ha rám gondol.

2010. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

09:55:

Te nő vagy férfi vagy?Jót nevettem a válaszodon; már láttam hasonló szitut.

:)

2010. nov. 13. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne barátnőm és nagy kigyúrt állat lennék és olyan kezdene ki vele aki sokkal kisebb mint én akkor leütnék neki párat.

De se barátnőm nincs, se nem vagyok kigyúrt állat:D

2010. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

9:55 vagyok

nő :) mindneki más is jót nevetett azon a szitun is...a kis p*nát amugy sem ekdvelte senki, egy kétszínű roh*dék volt... gondold el hogy másfél éven keresztül nyalta fényesre tisztára a fenekem, nem lehetett levakarni , és rámászott a páromra mikor elmentem neki piát venni... előtte is gondoltam hoyg valami nem tiszta vele, de hát naív voltam. Írta itt valaki hogy a lelki terror mennyivel hatásosabb.. hát ez a kettő kombója volt, tekintve hogy a kis előadásomat és utána a "felmosást" végignézte midneki akit akkor a barátjának akart tekinteni a kisasszony. hozzáteszem azután nem sűrűn láttuk azokon ahelyeken ahol azelőtt. Elképzelhető hogy mind szavakkal mind tettekkel úgy megaláztam hogy nem akart többé azokkal találkozni akik ezt látták.

...tudom ez nem valami nőies, és én is csak extrém szitukban cisnálok ilyet...de ez elég extrém volt.

2010. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!