Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min szoktatok veszekedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min szoktatok veszekedni a pároddal?

Figyelt kérdés
És milyen gyakran veszekedtek,hogy oldjátok meg a veszekedéseket,illetve mi az ami kiábrándítana téged a párodból?
2011. szept. 11. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam veszekedni vele. Még 1x sem veszekedtünk.

18/f


reklám:

2011. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első, papucs vagy?
2011. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért? Mitől lennék papucs? Tudod, meglehet beszélni ha van valami gond, és nem muszáj veszekedni.
2011. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20:47


Igazad van.


Viszont sajnos ezért szakított velem a barátnőm, mert mindig veszekedés nélkül, megbeszéléssel túljutottunk/túljutottam a problémákon (amik nem is voltak igazán problémák). :(

18/F

2011. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 év alatt egy komolyabb összeveszésünk volt egy 3. ember miatt. De amúgy nem szoktunk veszekedni. Mind ketten kompromisszumokat kötünk, illetve ha gondunk van megbeszéljük egymással. De kiabálás meg tányértörés meg ilyesmi eddig nem volt :)
2011. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi se veszekedtünk egyszer se a hét és fél hónap alatt

ha van valami, kulturáltan megbeszéljük, végighallgatjuk a másikat, és figyelembe vesszük a véleményét

nem kell ehhez veszekedni, meg nem is lenne jó, mivel szeretjük egymást, és nem akarjuk azt bántani, akit szeretünk

2011. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi se veszekedünk még, kb 10 hónapja élünk együtt.
2011. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hűha, itt még soha senki nem veszekedett, milyen csodálatos világban élünk. mi másfél éve vagyunk együtt, és bizony néha előfordul, hogy összekapunk apróságokon. persze, nem ordibálunk, vagy csapkodunk valamit a falhoz... persze mindketten tudjuk, hogy ezek nem komoly veszekedések, de olyan jó érzés utána kibékülni :)
2011. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21:14

Mert ha tényleg nem veszekedtünk egyszer se, akkor mit mondjak?

Én is furcsállom, mert én úgy nőttem fel, hogy a szüleim minden egyes nap szinte veszekedtek, és utáltam, de ahelyett, hogy ezen aggódnék, örülök, hogy nem veszekszünk a párommal.

Amúgy meg nem tökéletes a világ, ha az lenne sokka többet látnám. De számomra ő tökéletes.

2011. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!