Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen típusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

1. Szerény, visszahúzódó, csöndes, "szürke kisegér" aki csinos ugyan, de szeret a háttérben maradni.


2. Csinos, humoros, de nem kapható meg olyan könnyen. Hónapokba telik mire közel enged magához, de ha kitartó vagy akkor odaadó társad lesz.


3. Csinos, nagyszájú, szereti a pasikat és imád flörtölni. Akár már egy éjszaka után is odaadja magát neked.



Mennyire számít a külső? Fontos, a szem- és a hajszín? Inkább a nőiesebb csajok jönnek be, vagy pedig a sportosabbak?:)


2010. nov. 13. 20:50
1 2
 1/13 Tomazolika ***** válasza:
2
2010. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1,2
2010. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2.


Az elején számít, aztán nem!

Nálam a szem mindegy, de szőkésbarnák mindörökké.

2010. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1,1 és 1 :)
2010. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1

Szem számít a legjobban, de nem a szine miatt. Hajszín az nem. Inkább a nőiesebbek.

Mondjuk 'Máricsúj' bejön, csak lehetne magasabb, és a járása is csámpás kicsit...

19f :D

2010. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom besorolni, egyszerűen ha összejövünk, akkor legyünk boldogok, és ne várasson még hónapokat, de a 3., hogy csak úgy odaadja magát mindenkinek, az már gáz viselkedés.
2010. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

98%-ban 1-es

2%-ban 2-es

0%-ban 3-as

szem, hajszín mindegy, inkább a nőiesebb csajokra bukok

17F

2010. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 4-es kell.aki már kiélte magát,nem beszél félre,és számítanak neki a pénzel nem elérhető dolgok.legyen nőies,szem,haj nem számít.

de ha az általad felsorolt kategóriák közül lehet választani akkor az 1-es.

2010. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

A 3-as tipus semmiképp. Én nem vágyom ilyen csajokra. Az 1-es tipusúak viszont nagyon tetszenek, sztem állati aranyosak. És a 2-esek is. Az idő egyáltalán nem zavar. Akár évekig is képes lennék várni egy lányra, ha tudom, hogy van értelme.


A szem és hajszín egyáltalán nem számít. Ezek ilyen tipusparaméterek vagy mik. Ilyen alapján nem döntöm el egy lányról, hogy tetszik vagy nem. Szeretem a haját, meg a szemét is nagyon, de ha két lány közül kell választanom és az egyik ilyen, a másik meg olyan, akkor nem a szem és hajszín alapján döntök.

A nőies és sportos csajok is bejönnek. Talán a sportos csajoknál egy kicsit kisebbségi komplexusom lenne, mert félnék, hogy jobb nálam sportokban. De a sportosság sem fontos.

Az a lényeg, hogy legyen egy kicsit formás. Egyáltalán nem baj, ha van rajta egy kis husi, szal nem csak a vékony lányok szépek.


A külső, mint látod, nem annyira fontos. Persze, fontos, hogy ápolt legyen.

Inkább a belső értékekkel foglalkozz, mert attól, hogy egy lány külsőre tetszik még egyáltalán nem jelent semmit. Attól zúghatok igazán belé, ha a belső is tetszik. Pl van vmi kiemelkedő benne. Én pl nagyon odavagyok a művész csajokért. De egyéb okos csajokért is. Ez azért fontos, mert különben nem tudnám társként tisztelni.


Ez persze csak az én véleményem.


Vicces, hogy ezen az oldalon mindenki azt írja, hogy csak a belső számít stb, a valóságban meg teljesen más a helyzet. Vagy lehet, hogy azok az emberek, akik már megunták a felszínes külvilágot ide jöttek kisírni magukat és ezért van, hogy itt mindenkinek csak a belső számít és mindenki jókislány vagy rendes srác

2010. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21:10 Ott a pont:))))
2010. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!