Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, oda vagytok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, oda vagytok az ilyen típusú fiúkért?

Figyelt kérdés
Az ilyen baba-arcú de jóképű fiúkért? Van a Ziskolába egy ilyen csávó, minden csaj oda van érte. Én akár el is bújhatnék pedig engem is helyesnek mondanak. Jó , mondjuk én is azt mondom rá ,hogy na jó ez tényleg jóképű de még tök nem-érett arca van hanem inkább kisfiúsabb. Tudom ,van olyan aki még 20 évesen is így fog kinézni és csak később "alakul át" . Most ez olyan nagy szám vagy mi? Ráadásul olyan szánalmas ,hogy a sok kis majom lánygyerek meg "jaaajjj" .Ráadásul még szerintem ki is használja őket! Kicsit hanyagolva érzem magam :S :D . Szóljátok már le!
2011. okt. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Háto a legtobb lánynak az ilyen "babaarcú" pasik jonnek be,de..hát csak azért sztem hogy tudjanak nagymenoskodni,temeg nefélj ha tényleg"helyesvagy" akkor téged se fognak majd hanyagolni,proballj viccelodni stb,érted is odalesznek a csajok:) ja és semmi"szakáll" xDD L/14
2011. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én a férfias külsejű pasikat szeretem. (vagy fiúkat)

ami annyit mond hogy magas, erőt sugározó, szálkás, öltözéke nem divatos, az meg műás tészta h miyen haj, stílus stb jön be. :D

2011. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy bármit mond bármelyik csaj, ha nem első-látásra-szerelem-dologról van szó (ami ritka), akkor a lányok legnagyobb arányban azzal foglalkoznak, hogy egy fiúnak/férfinak milyen a személyisége, ezen belül viszont minden csajszi ízlése más. Ha helyes vagy, akkor nem maradsz egyedül, csak lesz valaki, aki téged szeret. Amúgy meg az érettebb arcú fiúk is ugyanolyan "édesek" tudnak lenni, mint a gyerekesebb arcúak ;), szóval ez tényleg nem a legfontosabb.
2011. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is babaarcú vagyok, mégsem kapkodnak értem a lányok


de a fiúk annál inkább



21/f

2011. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

naneem, az ilyenek sosem jöttek be. mindig a durva vonású, sötét hajú, szemű, férfias férfiakra buktam.


viszont van egy nagyon jó barátom, aki kicsit ilyen típus, akit te leírtál, kisfiús az arca, sötét a haja, kék a szeme (amit amúgy nem szeretek), és vele annyira hihetetlenül jól elvagyok, hogy pasiként is nagyon bejön...de nem a külsejéért elsősorban.

2011. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!