Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatod a volt pároddal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ADSL. Neked?
2010. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Máséra vagyok kíváncsi, a majd 4éves kapcsolatomból a fiúval semmilyen még köszönő sem, az ilyen rövidebbek köszönő beszélgető viszony.
2010. nov. 14. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik kapcsolatom után megmaradt a beszélő viszony. Persze aki már régebben szakítottam, kb 6,7 éve, vele egyre ritkábban beszélgettünk az utóbbi időben és teljesen megszakadt azóta, de a többivel megmaradt.
2010. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az egyikkel(elsővel) levelezni szoktam, ővele jóban vagyok. A másikkal hál' ég nem találkoztam már régóta, de nem is akarok. 0 a kapcsoaltom vele. Vab ilyen. Attól függ volt-e összeveszés pl.

Sajna az elsőnél a távolság választott el, ezért is jövünk ki egymással.

2010. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig fenyegetőzött mindenfélével, hogy majd megveri/megöli a mostani barátomat, aztán mára a dolog eljutott arra a szinte, hogy az utcán gyilkos pillantásokkal illet, ha találkozunk. Újabban úgy tesz mintha sose látott volna, és úgy megyünk el egymás mellett mint a vadidegenek. Sajnáltam, hogy így elfajult a dolog, mert én tényleg szerettem volna a barátja maradni, mivel a kapcsolatunk előtt is azok voltunk. De hát, ilyen az élet. Sokszor utólag ismerjük meg igazán azt az embert, akivel éveket töltöttünk együtt.


Két évig jártunk.

2010. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek rosszba lenni volt pasijaimmal,inkább maradjunk barátok.Persze még sose voltam szerelmes,így nehéz megítélni..
2010. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!