Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakult ki a kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult ki a kapcsolatod a pároddal?

Figyelt kérdés

Rákérdeztél hogy jártok e vagy hogy???

Konkrétumokat mondj ne olyanokat hogy kezdetetek közelebb kerülni egymáshoz meg stb.

Honnan tudtad hogy van nála esélyed?


2010. máj. 29. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
mikor megszülettem, már velem volt, aztán 12 évesen kerültünk komolyabb kapcsolatba. néha megcsalom a baloldali nővérével, de őt ez nem zavarja...
2010. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyomultam ezerrel, mintha ebből éltem volna. :D

Sok minden apróságot elnéztem neki, de amikor felcseszte az agyamat, rendesen veszekedtünk. Nem tudtam hogy van-e nála esélyem. Még akkor sem mutatta ki a vonzódását amikor meghódítottam. Amikor összejöttünk, én voltam a legboldogabb ember a világon. Úgy éreztem mindenem megvan! Aztán szakítottunk mert hogy "ez beteg dolog", meg "beteg ötlet, hogy együtt maradjunk". Ma már csak egy átlagos emlék. Akkor 17 voltam és 20 éves koromig tartott ez a dolog. 23/F

2010. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha két ember vonzódik egymáshoz azt előbb utóbb észreveszik egymáson. A járunk duma kb a 12-14 éves korosztályban szokás, de általában nem tartanak azok a kapcsolatok 2 hétnél tovább. Ez sajnos olyan dolog ami magától jön, viszont arra rákérdezhetsz adandó alkalommal, hogy szeretne-e valamit tőled? Aztán ha igent mond és a helyzet is adja magát, kapd le, onnantól a tiéd :)
2010. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a chat.hu-n voltam fent. Bent voltam a közösbe és beszólogattam (finoman) mindenkinek. Majd a párom zokon vette és privátba kérdőre vont. Hosszas beszélgetés után MSN. Majd megadtam neki a számom, hogy ha gondolja hívjon fel. Én direkt nem kértem el. Szóval láttam képen - camon és telefonon hallottam a hangján. Mivel én is és Ő is előtte egy hónappal jöttünk ki egy egy hosszú kapcsolatból így nem akartunk többet mint barátság, és én nem is mertem rá gondolni lévén hogy én 23 vagyok ő meg 26. De mivel agglegényként a főzés nem volt erősségem, így megbeszéltünk egy talit nála hogy majd ketten főzünk. Szóval elmentem hozzá. Mivel nagyon tetszett, és 3 hét alatt 20 ezer forintos telefonszámla, több mint 150 óra MSN beszélgetés (msn napló kiakadt) egyre jobban beleestem és szerelmet vallottam neki. Nos már csak Ő kellett hozzá és ugyanígy érzett. Ennek ugyan 4 hónapja, de azt érzem hogy Ő lenne az aki végigkísérhetne az ittlétem során. ÜDV23F
2010. máj. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyik lány baráton keresztül. Mentünk volna bulizni a csaj felhivott h megyünk e velük, mivel kellett volna 1 csaj megkérdeztem h van e vele vmi bnője és jó e? Azt mondta van és jó. Lementünk de a csajjal nem találkoztam. Másnap benézett vipen megkérdeztem a barátomtol h ő az a csaj meg mondtam h telleg jolnéz ki. Erre felvett msnre, talizgattunk majd 1 hét után lekaptam. Megszerettem, ő is engem, azóta velevagyok :)

17/F

2010. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy egy hónap ismertség után mindketten kimutattuk a vonzalmat a másik iránt, nagyon gyakran találkoztunk, kézen fogva sétáltunk, egy buli után ő és még pár barátom nálam aludt, mi összebújva aludtunk, rengeteget msneztünk, majd az egyik hosszú msn beszélgetésnél amikor elköszönt beírta hogy "szeretlek (L)" Nagyon boldog voltam mikor elolvastam azt az egy szót. Másnap találkoztunk és mikor elköszöntünk, akkor megcsókolt. Nem kérdeztünk rá, hogy járunk-e, egyértelmű volt mindkettőnknek hogy igen :)

17/L

2010. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi már nagyon régen ismertük egymást. Sokat beszélgettünk,sétáltunk. Egyik nap ültünk a parkban egy padon,és amikor feléje fordultam,lesmárolt. Nem kérdezgette,tudtuk,hogy ezennel járunk.:)
2010. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!