Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pároddal való kapcsolatod...

A pároddal való kapcsolatod mennyire hat ki a többi emberi kapcsolatodra?

Figyelt kérdés

Ha nincsenek rendben otthon a dolgok, van, hogy másokhoz sincs türelmed? Észrevehető rajtad - mondjuk türelmetlnebb vagy, érzékenyebb stb? Van, hogy az elégedetlenségedet a családodon, esetleg barátaidon, vagy kollegáidon vered le?

Ugyanígy, ha jóban vagytok az is meglátszik?


2011. szept. 12. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szörnyű barátnő voltam! Sajnos teljesen a párom befolyása alá kerültem, mindet úgy tettem, ahogy ő azt mondta. Nem foglalkoztam a barátaimmal, a szüleimtől is kezdtem eltávolodni, mert ugye "nekem ő ez első".

Anyukámék látták, hogy valami nincs rendben, mert teljesen befordultam, mindig rossz kedvű voltam mások előtt.( a kapcsolatunk sem volt rózsás)

Aztán kiderült, hogy megcsal...onnantól kezdve léptem, és ujjá éledtem! :D

Teljesen visszakaptam önmagam, és megfogadtam, hogy egy büdös pasi sem fog többé úgy az uralma alá hajtani, mint ő! Ha a párkapcsolatomba gond lesz, azt máson biztos nem fogom kitölteni.

2011. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életem egyik területén gondok vannak, az valamennyire kihat a többi területre is, hiába is próbálom elválasztani a különböző dolgokat egymástól. Szerencsére a párkapcsolatomban nagyon ritkán adódnak gondok, akkor sem tartósak és nem komolyak, de akik közelebb állnak hozzám, azért észreveszik rajtam. Ugyanúgy, ha más emberekkel van problémám, akkor a párom is észreveszi. Nem tudok jól titkolózni. Azért igyekszek, hogy ha valakivel problémám, van, azt ne másokon vezessem le. Viszont, ahogy mondtam az előbb, ez inkább fordítva szokott lenni, másokkal van gondom és arra kell vigyáznom, hogy ne a páromon vezessem le. Nem is teszem, de ő elég érzékeny: észreveszi.
2011. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nagyon meglátszott, aztán megtanultam "kezelni" a dolgot...

Most már nem hat ki annyira az emberi kapcsolataimra, a hangulatomra viszont továbbra is kihat.

Úgy gondolom, hogy ez természetes. A párom az aki hozzám legközelebb áll, ha köztünk nincsen minden rendben akkor azért megérzem.

Mondjuk, hogy most évek óta együtt vagyunk más a helyzet...nyílván mikor haragban vagyunk, vagy problémánk van is tudom, hogy bármikor számíthatnék rá...

(utóbbit sajnos most is érzem, mármint a haragot...)

2011. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon kihat. Ha a párommal épp kicsit fasírtban vagyunk, akkor feszültebb vagyok, nincs kedvem senkihez. És ez akkor is előfordul, ha egy nap nem találkozunk...Akkor ugyan úgy feszült vagyok, hiába jó köztünk minden, de ha nem látom, nem nyugtat le a jelenléte, akár 10perc is elég, akkor is feszültebb vagyok..
2011. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes, h a párkapcsolatom kihat minden más kapcsolatomra is. Ezért kell mindig rendbetenni a problémákat. :)
2011. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kihat, de én olyankor nem idegesebb vagyok, hanem egyszerűen nincs kedvem beszélgetni senkivel. Bemegyek dolgozni, csinálom a munkám, de pl. alig tartok szünetet, mert nincs kedvem olyankor másokkal találkozni, meg beszélgetni.
2011. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kihat, de ez a természetes.

Ha rossz a kapcsolatod, és otthon a feszültség van, akkor nem is tudsz úgy teljesíteni semmilyen területen.

2011. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekeimet sajnálom legjobban emiatt, mert nem tudok velük elég türelmes lenni, mert nagyon nincs rendben a házasságom. Meg kell beszélni? Rendbe kell tenni? Jó lenne, ha ez mindenhol működne.
2011. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!