Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és még nem csókolóztam! Hogyan kell?

Figyelt kérdés
tudom sokan azt nondják h ezt is tanúlni kell vagy h jön magától!!de azé valaki leírná pontosan??:Sgondolom nem nem egyből nyelvezni kell :P és csak az ajkainkal meddig kell csinálnunk és hogyan??nyelvel hogyna kell elkezdeni és mit kell csinálni a nyelveddel??meddig tarthat egy csók??mire kell vigyázni mit kerüljünk el??tudom nektek hülyén hangzanak ezek a képdések de olyan cink h én nem tudok!!írnátok róla egy kicsit lécci??:P
2009. jan. 11. 15:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
am lány vagyok!!:Dde egyébként köszcsi!!:))és csók közben (nyelvezés:P) mit kell csinálni az ajkakkal??
2009. jan. 11. 16:50
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Marmint bocsanat,de 12 evesen miert is kell visszamenjen babazni???!Tan mostmar iras alapjan is itelni kell az embereket vagy mi,megis azert emberek vagyunk nem ALLATOK!!!!!A kerdezo meglehet kiwancsisagbol kerdezi,vagy pedig mert mar eleg okos egy csokhoz,es gondolkozik,ha pedig azt irta volna hogy le akar fekudni egy sraccal akkor le kur*aztatok volna?!12-evesen jarkalhat az ijen dolgok utan,nem muszaly hogy meg babazzon..Te jo eg,mit nem irkaltok meg itt ossze..
2009. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én vagyok,aki leirta azta hosszút :)

szóval... gondolom,vagyis pl: forditsd a fejed jobbra akkor a fiú is jobbra fogja és ugyebár akkor pont jól lesznek a fejek :P ... nna utánna ott a nyelved és a felső ajka lessz a mondhatni szádban,de nem lesz igazából ott. de azt fogod közben nyalogatni,de azt ahogy bedugod a nyelved és elforditod a fejed,az azzal együtt jár,fogod tudni,hogy mit csinálj a száddal és az ő szájával,abban biztos vagyok,elhiheted :) majd irj,hogy mi lett.Vagy még nem akarsz smárolni? :) nem tudom.na mind1 :)

és akkor ott lesz a szádnál az ő ajka(szája) és fuha nehéz elmagyarázni xD ... gyakorold,hogy nyitogatod a szád be ki,be ki... ugyanaz lesz a csóknál is,csak lassan. becsukod a szád,kinyitod a szád... ennél jobban nehéz elmagyarázni :PP :) am kérdezhetsz még nyugodtan :)

2009. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok :P

amúgy ne parázz tényleg,én ugyanilyen voltam :D ,teljesen be voltam parázva,hogy mi lesz.jó előre kivsit béna voltam,mert nem tettem át a nyelvemet a szájába,de utánna már nagyba ment a dolog :P szóval megkedveled te is és imádni fogod :)

nagyon jó dolog és nem nehéz.gyakorlat teszi a mestret ugyebár :) sok sikert :)

2009. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!!:D háát most nemhiszem hogy lenne kivel csókolóznom de akkor jó lesz ez a pár tanács ha majd ott leszek!!:D
2009. jan. 11. 19:41
 16/18 anonim ***** válasza:

megint én vagyok :P :D


értem és szivesen :) szia

2009. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

valakinek feljebb:

igen, írásból az ember az intelligenciára következtet. a kérdező 12 éves, még egyszer megtanulhat írni, bár nem sok reményét látom.

de annak aki az ilyent 'j'-vel írja, a muszájt pedig 'ly'-vel nem sok jövőt jósolok....

2009. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nyem kell szapulni egymást nah annyi a lényeg hogy mikor odakerülsz akkor mivel lány vagy neked nem kell annyi mindent csinálni:D de akár te is csinálhatod (velem is volt má olyan:D) szal odahajolsz hozzá hagyod hogy tegye amit kell neki:D ha viszont te csinálod akk: hajolj oda adj puszikat a szájára hajolj el egy kicsit majd kezzd el finoman nyalgotani a száját a nyelveddel ez még nem nyelves csak kényezteted:D aztán dugd be a nyelved a szájába és körözz az ő nyelve körül finoman lágyan és ne ugy mint egy fogkefe XD ennyi nem nagy dolog :D am énis 12 vagyok és ienkor eléggé fura lessz lehet hogy égő ha nem jól csinálsz valamit de nem lessz belőle semmi:D nyah pá (by: mócsing x_x :D)
2009. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!