Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyítik egymást az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyítik egymást az emberek, hogy "A belső sokkal fontosabb, mint a külső! "?

Figyelt kérdés

Ha nincs meg a testi vonzalom, akkor hiába teper az illető, úgysem nyeri el a kiválasztottját, mert az emberek nem olyanok, hogy "Na jó, megszánom és járok vele, ha ennyit próbálkozott".


Ellenben ha megvan, meg szinte akármit csinálhat, mondhat az illető, ha nem viselkedik alpári bunkó paraszt módjára, akkor úgyis tetszeni fog a másiknak.


Tehát én nem azt mondtam, ez olvasható a második bekezdésben, hogy nem számít a személyiség, de nem annyira, amennyire gondolják. Inkább csak egy kis extra, ami még inkább megszépít, vagy kicsit megcsúfítja az embert.


A lényeg csakis a külső marad, akár az állatoknál. Elvégre mi is azok vagyunk.


(Mellékesen ez nem egy "haragszom a világra, mert ronda vagyok és nem kellek senkinek" illető írása, egyszerűen csak nem értem, hogy miért szajkózzák ennyire a fenn említett mondatot.)


2010. nov. 14. 20:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, a testi vonzalom kialakulhat, nem feltétlenül létezik az első perctől kezdve.
2010. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
tökéletesen írja a kérdező, erről a dologról nekem is ez a véleményem
2010. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-50%. Az meg, hogy kinek ki a vonzó, elég relatív.
2010. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Jelenlegi kapcsolatom egy átlagos fickó, akit lecsekkoltam az első fél percben, hogy beléphet az életembe, mint munkaadó, mert soha nem jönnék össze vele és korrekt. Aztán megismertem és el sem tudom képzelni, hogy van nála jobb pasi.
2010. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Moszuke ***** válasza:

vonzalom=megjelenés+belső_tulajdonságok

jó igen állatok vagyunk egy éjszakára valóban csak a külső a fontos. ez tény.

no de:

megjelenésen sokat lehet javítani (ruha, haj, sport, stb). főleg nőknek.


ergo: tényleg a belső számít.

most már teccik érteni?

2010. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
azért amiért máskor is
2010. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

You don't have a soul.

You are a soul.

You have a body.



Magyarul az emberek lelkek, személyiségek, és azok keresik egymást, nem a test a testet. Akinek a test elég, az vagy igénytelen, vagy nincs lelke. Úgyhogy a normális emberi lényeknek igenis a belső a fontosabb. Hiszen a külsővel mégis mire megyünk? Oké, nem bírlak túlzottan, nem annyira jó veled lenni, de szép vagy, ezért járjunk? Vagy mi?

2010. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem.


Az én képletem valahogy így néz ki:


vonzalom = 5 x megjelenés +- belső tulajdonságok / 3


Nem a számok a lényeg, hanem, hogy a személyiség csak egy kis pluszt, vagy mínuszt ad az egészhez. Hány olyat lehet itt is olvasni, vagy hallani máshonnan, hogy "szerelmes vagyok a srácba, igaz egy bunkó tapló paraszt, de mégis szeretem." Mert kívülről tetszik neki, és elnézi a belső hibáit.


Ellenben olyan már ritkán olvasni, hogy "jaj, hát van ez a fiú, igaz, hogy kimondottan csúnya, na de annyira kedves." Nyilván van ilyen is, csak 50-ből 1.

2010. nov. 14. 21:18
 9/22 A kérdező kommentje:

"Oké, nem bírlak túlzottan, nem annyira jó veled lenni, de szép vagy, ezért járjunk?"


Pontosan. Nem szoktad olvasni ezt a témát? Mikor megy a vita állandóan, hogy miért a bunkó, macsók kellenek a lányok 90%-ának? Hát ezért, mert ők néznek ki jól.

2010. nov. 14. 21:20
 10/22 anonim ***** válasza:
Van vmi igazság ebben a képletben, főleg nőkre igaz.
2010. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!