Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek e terhes a ferjemtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes a ferjemtol ha hasznaltunk ovszert?

Figyelt kérdés

3 honapos baba anyukaja vagyok s meg szopizik- a korhazban nekem azt mondtak mielott haza engedtek h az ovszer csak 96% ra ved.

Megkellet volna jojjen a menszeszem megsem jott meg nagyon aggodom.koszonom elore a valaszokat.


2010. nov. 15. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még szoptatsz, akkor lehet rendszertelen a mensid terhesség nélkül is (én a szoptatás első fél évében nem is menstruáltam), de miért nem mész el a gyógyszertárba egy tesztért? Az biztosra megmondja mi a helyzet.
2010. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az óvszer mellé szoptatósaknak való fogamzásgátlót szednék, de ezekről tudni kel, hogy nem védenek olyan megbízhatóan. A szoptatós foggátlókban csak egyféle hormon van (direkt, hogy ne ártson a babának szoptatáskor). Úgyhogy én ezt szedném és mellé óvszert is használnék, így tuti védve vagy.

Amúgy ha gyanakszol, vegyél tesztet addig is.

2010. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért csak 96%, mert a 4% a kiszakadás esélye.

Azért ezt illö lenne tudni, ha már gyereked is van, mert az ember azt gondolná, hogy egy értelmes, felnött, tájékozott Nö vagy.

2010. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!