Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire szeretitek, ha egy lány csókolózás közben harapdtál, esetleg nem csak a szátokat?

Figyelt kérdés
A volt barátom szerint egy szadista állat vagyok...
2010. nov. 15. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én párom így harapta el az ajkamat. :D


19/f

2010. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Farkamba bármikor beleharaphatsz kiscicám <3
2010. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csókolózás közben még mit harapna? bár ha pinával akarod harapdálni...Amúgy nem rosz sztem izgató de mindenkinek más ha 1 puhapcsű volt a barátod akkor mit vársz?
2010. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AVATAR282827 ***** válasza:
NICCCEEE! Nekem bejön...no persze nem a vámpíros nyakletépős vérföcsögős keverés, de a hari az nagyon is bejön...szerintem nagyon is izgató, de persze mértéket kell tartani...nem haraphatsz akkorát hogy nagyon durva nyoma legyen, vagy akár vérezzen...de mértékkel igen is tetszik! F/23
2010. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A volt pasim szerette ha harapdáltam igy megszoktam és most akár kivel csókólozom mindig harapdálom a szájat vagy a nyelvét és már volt hogy megszólitottak hogy nem szereti és próbáltam nem harapni de már megszoktam és felejtettem el hogy nem szabad.
2010. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon. Ez nálunk napi gyakorlat és nagyon jóóóó.
2012. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem például tökre megzavart, amikor egy buliban összesmároltam egy csajjal, és állandóan ráharapott a nyelvemre, amikor átdugtam. Azt hittem, hogy vagy ennyire tapasztalatlan, vagy nem akarja a nyelvemet. XD Ilyennel még nem találkoztam ezelőtt, de akkor ezek szerint ezt direkt csinálják a csajok... :S Így utólag belegondolva, nem volt annyira jó érzés, de legalább valami új volt.
2012. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!