Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért viselkedik velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedik velem ilyen furcsán eddig nem ilyen volt? :Otöbbi lent

Figyelt kérdés
Az a lényeg van egy srác ismerösöm eddig is jobba voltunk ..Beszéltunk ha öszefutotunk meg kért tőllem cigit és elment ..De mostanába odajön hozzám beszélgetunk és végig velem van ..Meg msnen írtam múlt hét előtt h beteg vagyok és eljött beszélgetni de azzal az ürügyel h cigit kér és megy és itt maradt és beszélgetunk meg szórakoztunk ..Mért csinálja ezt?
2010. nov. 16. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert megy el a lakasodra cigit kerni? Nem tud venni maganak? Nincs felejuk bolt?

Amugy szerintem be jossz neki, es ez egy nagyon bena urugy, hogy cigiert megy.

2010. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem volt pénze .. álitolag de neki mindig van ..:S
2010. nov. 16. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
lol..szánalmas-.-"...nőtől sosem "tarhálunk" cigit,felénk így van
2010. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj .. mért ert kér ha nekem nincs akk meg én kérek ..:S
2010. nov. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!