Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktam chatelni egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktam chatelni egy lánnyal, mondtam is neki, hogy tetszik. De elég furcsán viselkedik, mi lehet a dolog háttere?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus a lány, nem is csúnya. De furcsa volt, hogy amikor randira hívtam, először rámondta, hogy lehet. Aztán meg 2 napra rá lemondta. Azt mondta ne faggassam, miért. És azóta is chatelünk, ennek 1 hete már. Emígy nagyon jól megvagyunk, mindig van téma. Nem tudom, mit tegyek, hívjam el megint? Különben mondta, hogy aranyos vagyok, meg hogy jól nézek ki szerinte. Semmit nem értek, de akarom azt a lányt.
2011. nov. 7. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

És még sosem taliztatok élőben? Lehet, hogy csak kevés az önbizalma, nem hiszi, hogy élőben tetszene neked, és nem akar csalódni. Hány évesek vagytok? Én egy picit még hagynám a témát, de enyhe utalásokat tennék, hogy lássan hogyan reagál. Aztán persze előhoznám a randi kérdést megint. Ha tényleg szeretnéd, akkor ne add fel könnyen. Ha nagyon nem megy a dolog, akkor én egy idő után hagynám, de ez a te kitartásodon is múlik, meg persze hogy ő mennyire őszinte mikor azt mondja tetszel neki.


27/n

2011. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha aranyosnak tart, akkor valszeg nem akar tőled barátságnál többet. Még 1x azért felhozhatod a témát, de ha akkor is lemondja, akkor felejtős.
2011. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adjál neki egy kis időt!Lehet hogy csak önbizalom hiányban szenved,és fél hogy élőben nem jönne be neked.
2011. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 r3placer válasza:

Nekem eddig egyszer volt hasonló, hogy belement a lány a randiba aztán meg nem lehetett elérni 1 hétig... majd amikor végre elértem már majd felrobbantam az izagalomtól, hogy és mints mi van most

17/F

2011. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 r3placer válasza:

basszus bocs, véletlen elküldtem félkészen :S

na szóval aztán direkten rákérdeztem 1szer , utána elhajtott , a korkülönbséges dumával ( alig lehetett idősebb nálam fél évvel) bár tapasztalatlan voltam, lehet csak tesztelte mennyire vagyok kitartó és elbuktam :s

szurkolok neked!

17/F

2011. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!