Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember lesz az, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember lesz az, akinek soha nincs párja, nem szexszel soha és alig van barátja?

Figyelt kérdés

Milyen ember lesz abból, akinek soha nincs párja, mert nincs megelégedve magával és nem ért a nők/férfiak nyelvén,

ebből következően nincs szex sem, nincsen közös témája senkivel, ezért nem jár szórakozni soha, ezért alig van barátja-nemis barátja, inkább csak haverjai?


Milyen "ember" lesz az ilyen? Érdemes így élni?


2009. jan. 12. 09:34
1 2
 11/14 anonim válasza:

figyelj, persze hogy érdems így élni. bár az élet nem csak jenna jameson/rocco videokra csiszolásból áll, illetve ezt sem fogja senki sokáig csapatni, mert többre vágyik.

szerintem neked szakemberhez kellene fordulnod, pszichológushoz, akinek elmondhatnád a bajod, illetve tanácsokat kaphatnál tőle, hogyan fűzd szorosabbra a kapcsolatot a környezeteddel, illetve hogyan építs ÚJ kapcsolatokat, ha magadtól nem megy. vannak ilyen emberek, te tenni kell ellene, nehogy szociopatává váljanak valami negatív külső hatásra....

2009. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

Az is EMBER, aki magányos! Lásd Robinson Cruso-t :)!

Bár neki is ott volt Péntek...

De az embernek csak önmagáért élni rossz dolog, mint amikor elkezd ásni egy vermet, végül olyan mélyre jut, hogy ráomlik a verem fala...

Egy nagyon jó kiút, ha magunkról elterelve a gondolatainkat, mások segítésével kezdünk foglalkozni!

Ez kezdetben néhány jó szó, később segítségnyújtás apróbb problémákban! És a dolgok alakulnak ezután maguktól, az emberek tudják, hogy számíthatnak ránk, ez kölcsönössé válik, elmélyül!

A lényeg a mértékletesség,végletekig kihasználni ne hagyjuk magunkat, és tudjunk néha nemet is mondani!


Mert önmagunkért élni nem boldogság, a boldogság az, ha másokkal megoszthatjuk!

Erre jó példa egy barátom, jól keres, szép lakása, autója van, mindig megvette magának amit megkívánt, de pár nap múlva már nem is örült neki igazán, a szemei karikásak voltak, és bagózott megállás nélkül....

Egy éve együtt él egy nővel, akinek van egy kisfia, a barátom sajátjaként szereti, a szeme csillog, mikor róluk beszél, mert megoszthatja velük amije van!

Erre van egy ideillö mondás:

Segíts másokon, magadon segítesz, segíts magadon, Isten is megsegít!

2009. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na, hát en pont ilyen vagyok.:)Igaz, jarok is pszichologushoz kb. egy honapja,anyám tanacsara epp azert, mert nem ismerkedem es nem tudok kapcsolatokat kialakítani.

En tenyleg szeretnek ismerkedni, de nagyon nehez ugy hogy az elmult 10 evben nem baratkoztam senkivel es oszinten szolva mar megszoktam, hogy egyedul vagyok. De hatha...

26 L

2012. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy normális esetben ennek nem kéne, hogy számítson de én pl beszédhibás vagyok. A kellemetlenebb fajtából mert dadogok. Ez olyan probléma amit szinte kivétel nélkül mindenki negatívumként kezel, amit meg is értek mert biztos nem lehet könnyű a másik oldalon állni és hallgatni. Voltak már kapcsolataim nem is egy. Szám szerint 7-8. De folyamatosan csalódnom kellett a lányokban. Azt vettem észre, hogy a mai lányoknak fogalmuk sincs róla, hogyan kéne bánni 1 férfival. 1 éve nem volt senkim és nem is ismerkedem. Megelégeltem, hogy valaki olyannak kell kiadnom magam amilyen nem vagyok, hogy labdába rúghassak 1 lánynál. Mivel az én problémám a lányok 75%-nak kizáró ok ezért nagyon kevés esélyt látok, hogy olyan lányt találok aki tetszik és én is viszont tetszem neki és nem elég ennek megfelelni hanem el kell, hogy fogadja h igen néha azért nem tudok visszaszólni mert szó szerint nem vagyok rá képes. Ezáltal mivel nem tudom rendesen kinyilvánítani a véleményem a megfelelő időben ezért nem is tekintenek rám férfiként. Visszatérve az eredeti kérdésre: Igen valaki ezért van egyedül és nem szexszel. Nem mondom, hogy boldog vagyok de nem vagyok boldogtalan inkább ürességet érzek kis mértékben.
2015. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!