Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányról, aki 14 évesen a mellét (folyt köv!? )

Figyelt kérdés

aki büszkén mutogatja a mellét webkamera előtt egy idegen, ámde jóképű srácnak, akivel csak neten dumáltak meg kb. pár órája ismerik egymást?

mit gondoltok róla, hogy nyalogatja a mellbimbóját, dicsekedve, hogy képes rá, röhögcsélve, és gyakran átveri szüleit - mindenki azt hiszi róla, hogy szűz, szende kislány, közben egy elég könnyűvérű cafka, már 14 évesen!!!

huszonévesekkel kavar, folyton hisztizik, hazudik, hogy elérje, amit akar, nincs szégyenérzete és lelkiismerete, totálisan, csak azért él, hogy az egója minél jobban szárnyaljon.

szerintetek milyen az ilyen lány? mit gondolnátok róla? tényleg az az angyali lány, akinek gondolják mások?


2010. nov. 16. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad, pont olyan. Lökött hisztis pics@, aki már 14 évesen szétb@szattja magát, mert azt hiszi ez a menő...
2010. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű h*lye beképzelt p*csa és még r*banc is ! aki játsza a naglányt !
2010. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
patronhiányos vezérnőstény
2010. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ugy is tudja mindenki a történet végét. a csaj semmire se fogja vinni, max kur.va lesz.
2010. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz, mit írjak? Sajnálom, hogy van ilyen de egy eléggé elb@szott világban élünk ahol egyre gyakoribb az ilyen sajna. Hol lakik? A dolgok mélyére néznék ez ügyben az fix :D B@szki az ilyet most meghúzod később ha folytatja ezt az életet, másból sem fog élni mint a testéből.
2010. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségzavaros
2010. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem. akkor továbbviszem a dolgot. az efféle cselekedeteit fedjem fel a nyílvánosság előtt? mondjuk szülei, nagyszülei előtt?
2010. nov. 16. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem érne, már el van rontva a "kislány". Mégis mit csinálnának vele? Csak még jobban hazudozna.

Valaki már előttem megmondta, hogy úgyis tudjuk, mi lesz a vége. Ku.rva lesz, lotyó, filléres ribanc. Ha tudod, kúrd meg te is sztem.

2010. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megk*rni nem akarom/akartam, de nekem is levetkőzött már. hihetetlen mellei vannak, de ennyi. mondtam, utána, hogy nem ribancos ez egy kicsit? erre felháborodott, hogy milyen alapon ribancozom le. na itt köszöntem el tőle.
2010. nov. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!