Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is bántatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is bántatok meg ilyen jellegű lépéseket az életben?

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy én pl nagyon megbántam a multam. ha visszagondolok, hogy a tizenéves és huszas évem elején miket tettem. mint egy rossz k.., csak épp pénzt nem kértem. és mindezt ittasan. szinte mindent kipróbáltam és sokszor úgy viselkedtem, mint akit bárki "kivihet". persze, ma már felnőttem, komoly munkahelyem van, vezető beosztásban, megváltoztam, de amikor erre gondolok.... van még valaki így? és teljesen megpróbálja elfelejteni ezt? vagy hogyan léptek túl ezen teljesen? 29/N
2010. nov. 17. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
bár én még csak 22 éves vagyok, bizony az én életemben is vannak szennyesek, amelyekre nem szívesen emlékezem vissza. de én úgy gondolom, hogy igenis el kellett követnem nénány hibát, hogy aztán okulhassak belőle. hiszen mindenki a saját hibájából tanul. mondjuk én nem voltam az a kur.vás leányzó típus, viszont egyszer volt egy egyéjszakás kalandom. többet nem csinálnék ilyet, mert ez olyan élmény volt, hogy inkább elfelejteném.
2010. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezen mit megbánni, a te esetedben, az hogy mostmár rendes munkád van, megváltoztál mutatja hogy nem csak ez töltötte ki akkoriban az életedet, gondolom tanultál is mellette rendesen.. Megbánni csak azoknak kell akik nem tudnak megváltozni, és ezzel elcseszik az életüket, és csak 50 éves korukban jut eszükbe hogy hoppá nem így kellett volna, de akkor persze már késő.

Na szóval remélem érted mire gondolok, nekem is voltak hibáim, nem ilyen jellegűek és én még csak most próbálom helyrehozni a dolgokat, de ha jól jövök ki belőle, nem lesz semmit megbánnom, a jelen számít, nem a múlt.

2010. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is még csak 22 vagyok, de már voltak durva dolgok az életemben, de nem látom értelmét, hogy a múlton rágódjak. Megtörtént, kész. Változtatni nem lehet rajta, tovább kell lépni és a mára figyelni.
2010. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit más de nem is oly régi történetem van. Mindig komoly töbéves kapcsolatokra törekedtem sosem k*rváskodtam. 3 férfi az életemben akivel 1 éve szakítotam ugy érzem rossz döntés volt. sosem volt vele semmi baj átlagos volt mindent megtett értem ha valamit szeretem volna mindent elkövetett hogy megkapjam tervezgette a jövőnket dolgozott szerete volna ha kiköltözünk küldföldre kanadába nővére már 15 éve ott élt. csak nem volt olyan jó pasi nem voltam belé szerelmes csak szeretem meg fiatalabb is volt nálam 3 ével így 1,5 év után ugy éreztem nem ilünk össze. csúnyán szakítotam vele mert sosem akarta megérteni igazán hogy vége pedig szeretem volna ha barátok maradunk. Utána szerelmes lettem jelenlegi páromba 30 éves igazi jó pasi úgy éreztem ő az igazi de mára sokat veszekszünk dolgozni sem nagyon akkar vagyis állítólag nem talál munkát anyáéktól sem akar elköltözni valahogy mostanra tudatosult bennem hogy talán rosszul döntötem mostanra boldogabb lenék ha az eszemre halgatam volna.
2010. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző 27/N
2010. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:
2010. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan durva dolog velem sem történt,de azt megbántam h. a volt barátomra fecsléreltem 6 évet,mert csak szenvedtem mellette,de mindig reménykedtem h. egyszer ugyan olyan lesz mint amikor megismertem.Aztán életemben elöszőr és remélem utoljára csaltam meg vkit(őt), és ez erőt adott ahoz h. tovább lépjek és szakítsak vele.De ezt nem bántam meg,csak azt az elfecsérelt 6 évet,amit a legszebb fiatalságomból adtam neki(18-24 évesig).Na meg van 1-2 dolog, h. suli, bulik kihagyása.De mostmár mindegy,az tuti mégegyszer nem követem el :-)
2010. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindig azt láttam, hogy az ilyen viselkedésű lányoknál valamilyen lelki ok található a háttérben, a viszonylag enyhétől (pl. önértékelési zavar, csúnyának, kövérnek, stb. hiszi magát) az elég durváig (pl. korábbi zaklatás, bántalmazás). Persze az is lehet, hogy simán csak "menő" akar lenni.


Tudod anno én voltam a hülye elvont fekete csaj, később az, aki "túl sokra tartja magát" (alig voltak parnereim, azoknak is a felét megbántam) - de nagyon sok ilyen nő, amilyen Te voltál, bőgte ki magát a vállamon.


Te tudhatod, Nálad mi volt a háttérben. Bocsásd meg magadnak a reakciót. Szeretned kell és elfogadnod magad. Próbáld átölelni és megérteni azt a sodródó tizenéves lányt, aki voltál. Egyetértened nem kell vele, de értsd meg, hogy az akkori eszével ez tűnt számára a legjobb "megoldásnak".


A lényeg úgyis az, hogy már vége. Inkább légy büszke, hogy tovább léptél, más egész életében tapos a sz.arban,mert nem képes fejlődni.

29/N

2010. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek, főleg Neked kedves utolsó, teljesen igazad van! köszönöm még egyszer!
2010. nov. 17. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. Naés? Mindenki követ el hibákat.azért vannak hogy tanuljunk belőle. Elkövetted.Megtetted.Ma már tudod hogy rossz és ez a lényeg. Nem szabad elfelejteni.De lekell tudnod zárni. Az már a mult.és csak az számítson hogy most hogyan élsz.

Ne rágodj a multton, mert csak magadat teszed tönkre.

Nevess egy jót rajta. Voltál olyan is. de csak a jelen számít. (:

2010. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!