Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Bántátok már meg azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bántátok már meg azt hogy dobtatok egy fiút csak mert elszállt a rózsaszín köd? Mennyi idő után hiányoltátok úgy hogy folyamatosan semmit nem tudtatok egymásról?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én srác vagyok ugyan, de annyit mondhatok, hogy az ember hoz szar döntéseket az életében, aminek meg kell inni a levét! Mindig is mondogatom, hogy attól, hogy elmúlik a rózsaszín köd, még nem jelenti azt, hogy dobni kell a másikat! Ha szereted és nem durcizik rád, akkor keresd meg!
2011. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Velem most is ez a helyzet.Szakítottunk majdnem 4 év után,három hónapja vagyunk külön.Eleinte még beszéltünk,de jó három hete semmi..

Igaz,nekem már van azóta kapcsolatom,de az előző barátom nagyon hiányzik,még ha le is tagadom néha magamban,meg mások előtt is.Igazából nem tudok tanácsot adni,mert én sem tudom kezelni ezt az egészet.Állandóan (főként este),arra gondolok,mikor hív már fel,vagy mikor hívjam én,vagy egyáltalán jó ötlet-e felhívni...stb.Őrület.

2011. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek! Miért vagy együtt úgy egy új sráccal, ha hiányzik az exed? Saját magaddal, de még az új sráccal is kitolsz! Nem megbántásból mondtam!
2011. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:


Egy kicsit igazat adok neked,de biztosan neked is volt már hosszú kapcsolatod,ami véget ért,és utána még sokáig hiányoltad az illetőt,pedig tudtad,hogy már nem vagy belé szerelmes.Egyszerűen nem könnyű hirtelen elszakadni egy olyan valakitől,aki szerves része volt az életednek,és nagyon szeretted.Szerintem ez természetes,és majd remélhetőleg elmúlik.

2011. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Utolsónak!


Mint írtam a szerelem nem minden! Amikor a barátnőim szakítottak velem azzal az indokkal, hogy már nem szerelmesek, tulajdonképpen én sem voltam már az csak én másképp értékelem a dolgokat! Mindegyikkel tudtam volna folytatni egy közös jövőt a szerelemből kialakult szeret miatt!


Az, hogy volt párod emléke nem hagy békén az nem véletlen! Nem vagy szerelmes de szereted Őt! Itt most a szeret szónak a valódi jelentésére gondolok, ami nem a "kedvellek" szóval egyenértékű! A tudatalattid nem hagy békén és hidd el nekem, hogy a tudatalattinknak mindig igaza van!!!! Ez tudományos tény!!! Csak néha ellent mondunk neki és ezt hívjuk rossz döntésnek :) !!!


Igen, kerültem már olyan helyzetbe, hogy más lányhoz menekültem, hogy felejtsek! Akkor nem ez volt a legjobb döntés!

2011. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Nincs kedved privátban beszélgetni?Érdekelne részletesen a témáról a véleményed!

2011. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En neha megbanom. Persze nem mukodott volna. Ropke 1100km a tav. De iszonyuan hianyzik. Neki mar van mas, aminek orulok is hiszen azert "dobtam", hogy normalis elete legyen. Ettol fuggetlenul nehez felfogni hogy mar nincs. Neha beszelunk de olyankor szomoru vagyok. De persze nem halok bele. Az idovel ugyis konnyebb lesz.
2016. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valakivel amiatt szakítani, mert már elmúlik a rózsaszín köd.. hát nem mondom, hogy értelmetlen, mindenki azt csinál, amit akar, de tudd, hogy MINDENKIVEL el fog múlni!

Ez tudomány, kémia. 2-3 év. Ha akarsz valaha ennél hosszabb kapcsolatot / házasságot, meg kell tanulnod kezelni az ez utáni időszakot.

2017. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!