Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllépni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni a volt szerelmen?

Figyelt kérdés
Nem tanácsot szeretnék kérni, csak kíváncsi vagyok, akinek sikerült hogyan csinálta?
2010. nov. 18. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem estem át ilyenen de szerintem idő kérdése

belenyugodsz, de a legjobb ha nem gondolsz rá, vagy eltereled a gondolataid

2010. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehezen. Siránkoztam, sajnáltam magam egy darabig, de erre sem volt sok időm, elég elfoglalt ember vagyok. Utána meg szépen elfelejtettem.
2010. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehezen!

Nekem egy új szerelemmel sikerült.

2010. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Időbe telt de elfogadtam, hogy ő már nem az enyém többé és nem velem lesz.


Barátok maradtuk, néha találkozunk havi 2-3x, néha beszélünk ennyi.


Találtam mást, ennyi máshogy nem tudtam magam túltenni rajta. És beleszerettem az "új lányba" szerintem ez a legjobb megoldás.

2010. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Keress mást osztcső:D
2010. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha nem olyan könnyű mást találni, és nem csak a kapcsolatod gyilkolod vele, ha még nem heverted ki... többé kevésbé túl voltam az "első szerelmen" mikor jött a második... az első hónap szörnyen rossz volt, mindig az elsővel hasonlítgattam össze, féltem, h ő is észre veszi, de aztán vhogy szerencsére belenyugodtam, h most ő van.


Tehát ha találsz vkit, akinek nem csak Te jösz be, de ő is bejön Neked, akkor jó randizni, de ha nem csak megbántod a másikat... és hát ez sok mindenen múlik, de az idő ugye mindent elfed, csak ne gondolj folyton rá, mert akkor még az idő sem segíthet... :(

2010. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem 5 hónapig tartott, és az volt életem legrosszabb, nyálasabb és idegesítőbb időszaka. sokat siránkoztam. ugy sikerült, h nem láttam, eltereltem a figyelmem, és igyekeztem keresni szebbet jobbat :D
2010. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!