Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

amikor úgy mond 'összetörik' a szíveteket. akkor mit szoktatok csinálni?? csak, mert hát nekem is törték már össze... de ez :'(

úgy érzem, hogy belehalok :'(


2010. nov. 19. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy hogy?
2010. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát, futok, zenét hallgatok és sajnálom magam. Utána elfelejtem.
2010. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mind1 elég hosszú sztori :( de gondolom mindenki tudja milyen mikor összetörik ott belül valami..
2010. nov. 19. 00:24
 4/11 anonim ***** válasza:
meséld el
2010. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Túlélem. Mi mást tehetnék? Egyszer elmúlik.
2010. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy kapcs úgy is addig tart amíg jó,ha így fogod fel, könnyebb, de majd jön más és helyre rakja azt az összetört szívet nyugi ;)
2010. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:

hm mekkora oltás.. én is kb mint a második.

futás, msn, fórum, zene, gyúrás, haverok.

valamivel tereld a el a figyelmed a férfiaknak ez könnyen megy mert "egyvágányú" az agyunk.


csak esténként szar meg reggelente... de az idő azt is megoldja.

könnyebb felejteni ha nem tartasz semmilyen kapcsolatot az illetővel és nincs semmi ami emlékeztet rá (ami feltépi a sebet folyamat)

2010. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elmegyek sétálni, zenét hallgatok közbe, de csak estefelé, sötétben. Akkor kevésbé látják hogy milyen lerobbant fejem van..van mikor sétálva sírom ki a gondjaimat, persze nem bőgve mint egy 2 éves. Aztán ha hazaértem úgyse lesz kedvem még bemenni, ezért felmegyek a tetőre (10 emeletes panel) és ott elvagyok, jobban kisírom magam, átgondolok dolgokat, nézem a várost. Próbálok felejteni.
2010. nov. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:

01:19


te leány vagy? hogy-hogy ennyit sírsz?

én egyszer sírtam, futás után egy pihenő közbe az erdő közepén.

aztán valami megváltozott bennem és elindultam a felejtés útján o.O

22/f

2010. nov. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos napi szinten sírok. De nem azért mert kényes vagyok, hanem mert így tudok csak egyszerűen megnyugodni.
2010. nov. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!