Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a munkatársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a munkatársamba, akinek komoly kapcsolata van, így semmi sem lehet köztünk. Hogy felejthetem el?

Figyelt kérdés
Ezzel tisztában vagyok, és küzdöttem is az érzés ellen, de nem megy. Ez van, szeretem. Fél éve kerültem a mostani munkahelyemre, már akkor nagyon jóban lettünk, de eddig csak baráti volt a viszonyunk. Csakhát közben én szerelmes lettem. Iszonyúan fájdalmas mindennap úgy látni, és úgy vele lenni, hogy tudom, soha nem lesz az enyém. És hallgatom, ahogy a barátjáról mesél, hogy össze fognak költözni... Nem tudom, hogy verhetném ki a fejemből. Próbálok másokkal is ismerkedni, de mindenkit hozzá hasonlítok, ráadásul egy szerelmes szívet nehéz másmerre terelni, mint amerre húz.
2009. jan. 12. 19:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Sehogy!ha tényleg szereted sehogy nem fogod tudni elfelejteni probbálkozz hátha visszonozza az egy dolog hogy komoly kapcsolata van nem számit!Attol te lehetsz jobb akár megértöbb!Probbálkozz mert lehet életed nagy lehetöségét halasztod el!
2009. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szaladj fejjel a falnak :D ha szerencséd van becsúszik egy kis amnézia xD
2009. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sajnos én is ugyanebben a cípőben járok, csak mi még egyetemisták vagyunk :( Abban reménykedem, hogy ha lediplomázunk, és nem látom Őt szinte minden nap, akkor talán képes leszek idővel túltenni magam ezen, mégha nehezen is. A Te esetedben viszont sokkal rosszabb a helyzet, hiszen amíg nem vált valamelyikőtök munkahelyet, minden nap látjátok majd egymást... Sokszor gondolkozom én is rajta, hogy jó lenne a tudomására hozni, hogyan érzek, de ezt max. egy "búcsúlevélben" fogom Neki bevallani, miután végeztünk. Félek, hogy a barátságunk már nem lenne ugyanaz, ha ezzel korábban törnék rá, és gondolom, hogy ezzel Te is így vagy. Nehéz az élet... Sok sikert!
2009. jan. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Srapnel ***** válasza:
Nem kell elfelejteni, örülj az érzésnek, hogy szerelmes lehetsz, hogy valaki látványa feldobja a napjaidat. Meríts erőt belőle. Nem érdemes nagyon elszedni a pasijától. Ha magától feléd kezd orientálódni, akkor oké, de ne szorgalmazd és ne tegyél semmit, ami a mindennapi, vagy baráti dolgokon túlmutatna, mert egyszer még visszakaphatod veszekedéskor, hogy "miattad hagytam el xy-t is, elcseszted az életem", stb., meg egyébként sem etikus. Az érzés a Tiéd (a te bajod), tulajdonképpen a lánynak még csak köze sincs hozzá. Ha viszonozva lesz úgy, mintha függetlenként találkoznátok, akkor lehet gondolkodni a hogyan továbbon.
2009. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, elmondani nem fogom, nem akarom ezzel tönkretenni a jó viszonyunkat. Ha meg úgy alakul, akkor még össze is jöhetünk. Addig megelégszem a barátságával, végülis jobb, mint ha nem láthatnám. Elvenni természetesen nem akarom a barátjától, az nem az én műfajom. Nyilván egy jól működő kapcsolatot nem dob el, ha meg valami gond van, úgyis elhagyja. És akkor eljöhet az én időm... :) Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 13. 15:38
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy történtek-e fejlemények azóta az ügyben? :)

2012. ápr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is olvasnék a fejleményekről.
2016. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!