Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan/miből lehet tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan/miből lehet tudni hogy az egyik fél nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Te miből érezted,és hány év után?
2011. okt. 19. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

- Jó neki az állóvíz. Ha felhozol valami nagyobb horderejű újdonságot elzárkózik/tiltakozik ellene.

- Kevesebb idő is elég belőled, nem ragaszkodik a többhez ezen a téren sem.


Az pedig, hogy hány év után lehet ezt megállapítani szituáció függő. Valahol már a legelején látszik, hogy csak azért van -e veled, mert nincs jobb vagy éppen miért... Amiket leírtam azok inkább a fél év/ egy év utáni időszakra jellemzőbbek.

2011. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha évekről beszélünk, az már azért elég komoly.


Egyébként: kommunikáció...

2011. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem hogy a párom nem gondolja komolyan velem,pedig már több mint 5 éve együtt vagyunk.Mondtam ezt párszor is neki.

pl.:-Nem akar összeköltözni velem(kisebb hitelt felvenni,egy kis házra,amit tudnánk fizetni),ha ezt a témát felhozom egyéb indokokra tér ki,vagy pedig mintha a falnak beszélnék.

-Hiába van közös kocsi ritkán visz el valahova,anyját nagyanyját bárhova bármikor kérés nélkül.(és még én vagyok a hibás ha felhozom a témát,mert nem nekem van igazam)Ő azt mondja hogy legközelebb nem szól nekem ha az anyjáékat viszi valahova,de apuméknak nem fog "csicskázni" miközben nem is viszi őket sehova,max 2havonta 1*valahova(kórház,stb).


Ez csak 1-2 példa....

2011. okt. 19. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező én megértelek téged...de én úgy gondolom a közös ház és közös kocsi nem egyenlő a boldog párkapcsolattal és az hogy ő nem akarja az nem azt jelenti hogy nem akar veled komolyan tervezni csak még nem érzi készen magát erre a dologra,majd megérik ő benne is ha szerencséd van,de ez olyan dolog amit nem lehet felróni a másiknak és ezzel cseszegetni..
2011. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem nálam, de egy barátnőmnél is hasonló a helyzet. Már több mint 4 éve vannak együtt, mindketten egyetemisták, ugyanabban a városban, mindketten albérletben laknak, és a lány hiába forszírozza a párját, hogy mennyivel egyszerűbb és nagyszerűbb lenne, ha összeköltöznének, a srác csak tereli a témát, hogy majd a következő hónapban beszéljenek róla, mert most gáz van a munkahelyen/suliban/családban akárhol. Mindig van kifogás, hogy miért ne beszéljenek még róla. Egyszer adott rá valami értelmes magyarázatot, mégpedig hogy félti a függetlenségét.

Szerintem ilyesmikből tökéletesen le lehet szűrni, hogy ki gondolja komolyan, ki az aki már mer dönteni a jövőjükkel kapcsolatban; ki az, akiben nem motoszkál a kérdés, hogy hátha nem ő az igazi. Én csak magamból indulok ki: ha én szeretek valakit, és komolyan gondolom vele, akkor bármikor összeköltöznék vele, ha lenne rá lehetőségem, mégha nehézségekbe is ütközne(pl.hitelfelvétel).

24L

2011. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezekből lehet a legjobban levonni, hogy nem gondolja komolyan:

- keveset van veled (ami szabadideje van akkor is azt a haverokkal tölti, rád maximum 1-2 óra jut)

- nem beszél a jövőről (mi lesz egy év múlva, összeköltözés, eljegyzés, házasság...)

- családjának nem mutat be, vagy ha ismered őket, akkor se vezet be a család életébe, nem teremt alkalmat arra, hogy rendesen megismerd őket (pl: nem hiv el a családi ebédekre)

- ritkán alszotok együtt

- az együtt lét a legtöbb esetben kizárólag a szexre koncentrálódik

- nem mutat be a haverjainak, vagy nem szervez velük közös programokat...

- több éve együtt vagytok, de nem éltek együtt, sőt nem is tesz lépéseket efelé.


Szerintem ezekből lehet leginkább érezni, hogy nem komoly a kapcsolat...

2011. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez amiket leírtál szerintem csak egy kis szelet, de ez is bőven elég arra hogy leszűrjük, valójában ő nem tervez veled semmilyen jövőt.

Ne pazarold rá tovább az éveidet. Lépj minél előbb!

2011. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igaza van az elottem kommentalonak ne pazarold az eveidet mert. nem akar toled semmi komolyat ne fektess tobbet kozosbe mert meg azoktol is megszabadulsz nem csak a bartodtol.

Hidd el, hogy csak a boret feli es a szabadsagat.

Rajossz hamar ha feldobsz egy olyan temat miint pl. a kozeljovo vagy, hogy milyen szep gyereketek lehetne, meglatod a reakciojat es az a donto, ha csak terelgeti a temat akkor biztos lehetsz abban, hogy nem tervez veled komolyabbat. En is igy jottem ra, hogy elpazaroltam az eveimet egy olyan szemely mellett, meg ha jo is volt, de tobbet nem hozhatod vissza a fiatal eveidet ha most elparazod.

2011. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt szerintem egy idő után mindenképp érzed
2011. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz KOMOLY-ság alatt, a közös hitelt és az összeköltözést? Akkor inkább ezeket kell említeni, és onnan tudod, hogy nemet mond rájuk.:)


(Én egyáltalán nem szeretnék párkapcsolatban sem összeköltözni, sem közös hitelt felvenni, szóval énnekem ezek nem a komolyság kritériumai.)


Minden csak akkor derül ki, hogy nem akarja a másik, amikor ott tartotok az adott eseménynél.

Sajnos.:(

2014. nov. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!