Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra párna amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra párna amire fénykép van nyomtatva?

Figyelt kérdés
sztetek jo 5 let karácsonyra a páromnak egy olyan párna amire a mi fotonk van nyomtatva? és ha igen akkor pesten hol csinálnak ilyet olcson?
2010. nov. 20. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

én az előző barátomnak párnát csináltattam,amire rányomtatták az ő kedvenc képét.nagyon nagyon tetszett neki,és mindig ott volt az ágyán és "vele aludt".nagyon jó ötlet.

én a mamutban csináltattam,de lehet a sugárban is,csak ne karácsony hetén vidd el megcsináltatni mert sok a megrendelő,és nehogy kicsússz az időből.

2010. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, és kb mekkora a párna meg rajta a kép? (hány cm?) és mennyibe került? akár memoria kártyán is lehet vinni a képet? és köszi mostanában tervezem megcsináltatni
2010. nov. 20. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, bár én azért nem csináltatnék, mert mi van ha szakítunk és akkor tuti, hogy kidobja. Egy sima párnát meg azért meglehet tartani v ami picit személyesebb. De te tudod:) Ez csak egy vélemény.

18/L

2010. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát arra h szakitunk arra nem lehet alapozni, mert gondolj csak bele akkor ennyi erövel soha semmit nem vegyél a párodnak meg ö se neked mert ha szakitotok akkor ugyis kidobja, de egy sima párna az meg olyan "izé" azért szeretnék neki fényképeset, meg más 5 letem nincs mert meg van neki mindene
2010. nov. 20. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek alvás közben kinyílik a szája, és a nyála a párnára folyik. Szóval ha szeretnéd, hogy a barátod minden éjszaka kb. leköpdösse a képede, akkor nyugodtan vegyél neki.
2010. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolso! akkor ha van értelmesebb 5leted akkor ne tartsd magadba! (mármint h mit vegyek neki) mindene megvan, ruha, müszaki cuccok,ékszer.. STB .....tehát?
2010. nov. 20. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:

kb kispárna méretű.

nememlékszem hogy mennyi volt,és majdnem az egész párnát betöltötte a kép.igen viheted memóriakártyán,pendrivon.

2010. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso: és kb mennyi idő alatt csin meg? am köszi :)
2010. nov. 20. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:
hát attól függ mennyi dolguk van.nem egy nagy folyamat.de ha sok dolgot kell megcsinálniuk ugy is mondják mikorra kell érte jönnöd.
2010. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2010. nov. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!