Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h elég sok fiúnak tetszem, de a 2-3. randi után nem keresnek?

Figyelt kérdés

Vajon mi az amit rosszul csinálhatok??

Még eddig nem volt barátom, 18 éves múltam. Igaz keveset járok társaságba, havi 1-2-szer.

Több fiú is volt, de csak a kavarásig jutottunk el.

nem értem, h miért? Lehet bennem vmi amitől megijednek?

Nálatok mi az, ami visszataszító egy lányban? Pedig nem vagyok rámenős:S

Most is van pl egy fiú, nagyon jól elvagyunk együtt, ha egy társaságba vagyunk. Múltkor már egész közel kerültünk egymáshoz, de utána nem keresett sehol...

De pl volt egy másik srác aki nyomult rám, viszont én érthetően közöltem vele, h barátok legyünk. Aztán mikor vele buliztam együtt teljesen ki volt akadva, h nem vele foglalkoztam, h ne dumáltunk annyit, stb...

Segítsetek, légyszíves:)


2010. nov. 20. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nincs közös témátok,vagy mikor megismertek nem voltál szimpi..Az nem elég h szép vagy....2. 3. randi után picit megismernek,és nem vagy szimpi nekik..Ez van..Változtass kicsit!Ilyenkor képzeld magad másnak,nézd magad kívülről..Vajon hogy viselkedsz?
2010. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem, semmi extra nincs a viselkedésemben. Beszélgetek akármilyen témáról, csak ne hozza fel nekem a volt pasik témát, mert itt befuccsolok. Igen, néha nincs téma, de akk. én sem szeretném, h folytatodjon tovább. Szval látom, h értelmetlen, ezért nem erőltetem.

Nem tudom, hiáb nézem magam kivülről, csak azt látom, h teljesen átlagosan viselkedem. Semmi kirívó dolog, bár állítólag a hangszinem nyávogós, és pár emberke szerint hisztis vagyok. Ami részben igaz, de randikon nem szoktam hisztizni, am is csak ritkán, és akk is általában a barátnőimnek.

2010. nov. 20. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

J válasza


Ne változtass semmin ilyen vagy te így vagy jó csaj. légy türelemmel biztos találsz valakit akivel szeretitek egymást.

2010. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet h buta liba vagy, esetleg odadobod magad mindenkinek, így senki se vágyik tőled többre? Én változtatnék az életmódomon.
2010. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti büzlesz mint a pöcegödör.
2010. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak meg akartak dönteni, de 2-3 alkalom után kiderült, hogy nem lesz egyszerű.

A nyávogós hang probléma lehet. A hiszti szintén. Ha nem is hisztizel a randin, érezhető lehet, hogy hisztis alkat vagy.

Ha 5-10 randiból nem lett semmi komolyabb, akkor még nem kell kongatni a vészharangot. Én általában az első randin eldöntöm, hogy ennyi elég volt.

2010. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!