Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem szerelmes lettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem szerelmes lettem a pasim legjobb baratjaba! Szerintetek o is szerelmes belem?

Figyelt kérdés
Minden nap ramir, egyre tobbet talalkozunk, amikor nincs a baratom a kozelben sokat beszel velem, de ha epp ott van akkor csak nagy ritkan csillogo szemekkel nezz ram.Ugy tekintunk egymasra mint jo baratok mert mindig segit a baratommal valo kerdesekbe vagy barmi mast megtudok vele beszelni es forditva is.Egyfolytaban azt ismetelgeti h milyen szepek a szemeim es ilyen dolgokat,sokat mondja h ha akarom szoljak neki ha unatkozok es akkor jon, vagy akarmi van hivjam, neha hivtam is es ugy vettem eszre hogy nem banja......nm tudok eligazodni rajta!
2010. nov. 20. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz? Ha másba vagy szerelmes minek vagy a pasiddal még? Ja akkor te olyan lány vagy aki addig nem lép ameddig nem biztos a másik pasi. Remélem elhagy a pasid mert azt érdemled.
2010. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed másba vagy szerelmes akkor ne húzd a pasidat és hagyd ott! Mond el neki hogy már nem érzel úgy iránta mint régen. Ezt minél előbb tedd meg mert fordított esetben szerintem te se örülnél neki!
2010. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg úgy tegyél, ahogy neked jó.Ha kell, flörtölj, tudd meg, hogy mi a helyzet, egyszer élünk.
2010. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azert vagyok meg a pasimmal, mert meg szeretem, es nem vagyok olyan lany aki elhamarkodja a dolgokat es 1 hamari fellangolasert vagy 1 felreertesert szakit vele
2010. nov. 20. 23:29
 5/8 xxx77xxx ***** válasza:

Sztem akkor lennél ribanc,ha minden további nélkül megcsalnád.Amúgy tényleg az lenne helyes,hogyha szeretitek egymást,őszintén beszélsz a barátoddal,mert te is írtad,h szereted.Amúgy ugyanebben a helyzetben vagyok..mi most egy darabig próbálunk távolmaradni a legjobb barátommal,és ha még mindig szeretjük egymást,lépek.Nálam remélem beválik,mert ha távol maradunk-próbáltuk már-minden jó a barátommal.Sokan mondják a legjobb barátságokból lesznek a leghosszabb kapcsolatok-szóval az is lehet,hogy megvár.

Remélem tudtam segíteni,majd írd meg mi lett,mert ez számomra is nehéz..:(

2010. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ha meg szereted a baratodat akkor ne hagyd egy bizonytalan kapcsolatert,mert mint ahogy egy idezet is mondja o majd elhagy egy biztosert:Puh sztem meg varj es ha mar erosebb lessz a szerelem a masik irant mint a baratod irant akkor hagyd el csak:)de azert vigyazz ne csald meg mert az neked se esne jol;)
2010. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Atyaég, ezek a fiatalok... Arra esetleg gondoltál, hogy a pasid meg a haverja tesztelnek?


A kérdésben azt írtad, szerelmes vagy. Hogy csak hiszed? Na akkor tisztázd magadban. Ha tisztességes akarsz lenni egy olyan emberrel szemben, aki téged szeret, vagy otthagyod vagy szereted teljes szíveddel. De most kivárni... aljasság.

2010. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
heyyy heyyy heyyy annyit tisztazzunk hogy aval a bizonyos barattal nem beszeltem ilyesmikrol, es se a pasimmal, mert ha szakitanank is biztos nm azert a baratert lenne hanem mas okokbol. Nem rontom el az ok baratsagukat sem, es en sem akarok haragban lenni....
2010. nov. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!