Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőm barátjába, és ő is belém. Mit tehetnék? Muszáj elfelejtenem, de nem tudom, és nem is akarom.

Figyelt kérdés

A barátnőmet soha nem akarnám ezzel megbántani, természetesen nem is tud róla. A pasinak is ér szerintem annyit a kapcsolatuk (igaz, egy hete vannak még együtt csak), hogy ne rontsa el. Félek tőle, mi lesz ha kettesben leszünk, vagy egy közös lerészegedős ottalvós bulin, és magamtól is félek, mert tudom mire lennék képes. Egyszerű megoldásnak tűnik, hogy akkor nem találkozunk, nem beszélünk egy ideig, de nem bírjuk ki, tegnap láttam utoljára de iszonyatosan hiányzik, és én is neki.

Nagyon el vagyok keseredve!


2009. júl. 17. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy és egy kicsit ismerös is..

A sárocot minnél hamarabb vedd rá h szakitson a barátnöddel.

Mert igy csak jobban fogja bántani ha igy tudja meg .

Viszont ha már nem lesz a sráccal te talizhatsz vele. persze ne áruld el neki rögtön szakitás után h vele talizgatsz stb... hanem várj vele mig kiábrándul és mituán tul van rajta mond el....

2009. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekes megoldás:) Jónak tűnik, de nem durva ez egy kicsit?
2009. júl. 17. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha szereted a fiut és ö is téged akkor felesleges kinzás az egész igy.... tudom h nem akarod megbátania a brátnödet

de mivel as rác ugy sem szereti elöbb utobb ugy is vége lenne....

2009. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aztmondja még a barátnőmet is szereti.
2009. júl. 17. 22:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs eleinte én is azt hittem két fiut szeretek de ha egy kicsit átgondolja az ember akkor tudja kihez huz és hogy kit is szeret és miért...:)

Akkor javaslom beszélj a sráccal hogy mi legyen tudom neki milyen kellemetlen lehet de egy hete vannak együtt? Hm az még nem olyan hosszu kapcsolat hogy ne lehessen megszakitani ha téged akar.Igy még talán nem is okozna neki akkora fájdalmat mintha esetleg 1 év mulva tenné vele ..

2009. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy fogalmamsincs hogy mondjam neki, hogy vehetném rá a szakításra, mert tudom hogy szeretik egymást, és nem bírnám erre kérni.
2009. júl. 17. 22:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Anyám, hol élünk, hogy a barátnőd pasiját akarod rávenni a szakításra? :o

Gondolom, a barátnőd elé nem mersz állni, hogy ez a szitu... De hátulról ügyesen intézkednél, hogy szakítsanak..

2009. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kösz, erre pont szükségem volt(:
2009. júl. 17. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Amúgy én ezt nem tenném meg...mégha nem szeretném annyira a csajt akkor se hagynám ott...én ilyen vagyok, nem hagynám el a barátnőmet másért!


De gondolj bele...ha elhagyja a barátnőjét érted akkor téged is elhagyhat egy másik csajért...mert a barátnődet is szereti meg téged is meg még vagy 20 csajt biztos...KOMOLYTALAN!!! Ilyen pasival ne kezdj mert boritékolható a pofáraesés!!!


De még mindíg jó lenne tudni hogy hány évesek vagytok...

2009. júl. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én 17, a barátnőm 16, a pasi 18.
2009. júl. 18. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!