Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek az ilyenek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm, kb 7 srácba van belezúgva. A lány elég csúnyácska, de még a fiúkat kritizálja, hogy, aki nekem tetszik milyen csúnya stb. Neki pedig ilyen "menőpasik" tetszenek, akik szóba se állnak vele. Azt hiszi, ha már a fiú egyszer rámosolygott már bele van zúgva.

Hogy tudnám vele tudatni, hogy ha rámosolyog egy pasi nincs belezúgva? Nem akarom megsérteni se...:D

15/L


2010. nov. 21. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mond meg neki, mert tuti besértődik. Hagyd, majd a sok pofáraesés után magától rájön.
2010. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
én meg mondanám neki minél előbb a véleményem,inkább tőlem tudja meg h milyen rusnya,minthogy a fiúk égessék be.
2010. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem idegesítő, hanem szánalmas. És ezt nem sértésből mondom, tényleg sajnálom, mert rosszak a reakciói, és próbálkozna, de nem tudja hogyan. Neki se lehet könnyű, és szerintem ő is tudja, h. valamit rosszul csinálhat, m. hozzá se szólnak.

Am. meg 15 évesen nem gáz, ha tapasztalatlan, majd érik még, változik. Jobb esetben.

De szerintem se neked kéne kioktatni, egyrészt mert gondolom hasonló korú vagy, másrészt egy barátnőtől nem úgy jön le a dolog.

Addig is örülj, kevesebb a konkurencia!:) Azzal meg ne törődj, h. szerinte milyenek, akik neked tetszenek, lehet, h. csak féltékeny, h. ők hozzád szólnak. :)

2010. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, őneki mi a szép és a csúnya? Tudod, minden viszonylagos. Amúgy meg, ha tetszenek neki a fiúk, mit fáj a neked?
2010. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy azt hiszi, hogy ő mennyire szép...
2010. nov. 21. 13:23
 6/8 anonim válasza:

nekem is van 1 ilyen barátnőm aki azt hiszi magáról hogy a legszebb... egy ideig hagytam hagy higgye és majd 1x pofára esik... sikerül mikor oda jött hozzán kb 3 fiú és mind az hitték ho 11 éves mikor 13.... de mind1

Én a helyedben csak célozgatnék rá hogy nem olan szép mint hiszi.... 1x rá fog jönni....... vagy fogj össze a berátaiddal és közösen mondjátok meg neki hogy ez eléggé zavaró.......... :) sik sikert ;)

2010. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Az, hogy azt hiszi, hogy ő mennyire szép..."


És mi van, ha egyszer majd találkozik valakivel, akinek tényleg ő lesz a legszebb?

2010. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a francba az iylen csajt! Amúgy engem is marhára idegesítenek az iylen emberek.
2010. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!