Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek azok akik itt írkálnak, hogy írjon-e rá msn-en vagy sem? Meg mi az hogy mindenki neten ismerkedik? Annyira idegesítő. Menjetek már ki és ÉLŐBEN beszélgessetek!

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Msn-en keresztül lehet bátrabbak, vagy csak ugy tudnak ismerkedni mert távol vannak egymsátol !Nem értem most mi bajod van ezzel ?
2009. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem is bosszantanak a kérdések, hogy "miről beszélgessünk msn-en". :D Tök dedós dolgok ezek. :)
2009. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csak minden 2. kérdés ilyen...nem hiszem el, hogy ez másokat nem zavar.

amúgy pedig mi lesz így belőlük? mi lesz később egy állásinterjún? meg sem tudnak majd szólalni...

2009. júl. 1. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Támogatom. Korcsosul a fiatalság, ma már mindent csak interneten keresztül képesek elképzelni.. Teljesen más élámny élőben beszélgetni egy baráttal, főleg egy lánnyal, aki még tetszik is nektek. Rengeteg pluszt ad. Gesztusok, és valódi mosoly nem csak egy ":)"
2009. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen még nem is gondolkodtam, most hogy mondod, valóban durva, hogy inerneten keresztül történnek már olyan dolgok, amiket talán nem ott kellene elintézni. Változik a világ.. Az internet személytelenebb, viszont sok fiatal talán bátrabb ott; egyre inkább egy virtuális világban élnek, ami szerintem szomorú. Könyvek, olvasás helyett számítógép...és nem csak az olvasás helyett, hanem sokminden más helyett is csak a gép. f29
2009. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
MSN-n nem kell önmagukat adniuk. Ezek az emberek nem szeretik a hús-vér dolgokat!
2009. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
utálok msn en beszélni nem is értem hogy képesek egész nap ott ülni az "érett" fiatalok akik annyira nagyok és szerelmesek de csak msn-en beszélgetnek meg msn-en járnak hát nem tom irtó szánalmas dolognak tartom de hát ez van a modern kor gyermekei. pedig én is közéjük tartozom de nekem még soha sem jutott eszembe hogy egy csajt neten szedjek össze, sőt el sem tudom képzelni hogy ez hogy működhet :S
2009. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az télleg idegesítő h tőlünk várja h majd mi megmondjuk h miről beszélgessenek, találja ki maga, ő barátja/barátnője, ő ismeri, ő tudja miről szeret beszélgetni, nemén fogom/tudom ezt megmondani.

viszont az h msnéeznek azzal nincsen semmi probléma, oldottabban tudnak úgy beszélgetni, meg lehet könnyebb vele msn.-en összefutni mint élőben. aztán majd sort kerítenek az élőre is.

2009. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan, ezek a mai fiatalok már el se tudják képzelni a személyes ismerkedést! Minden csak az msn-ről meg a skype-ról meg a wiwről szól. Áhhh!!
2009. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Háát.. talán azért mert élőben nem mernek odamenni, nincs rá alkalmuk, vagy nem egy városban laknak, esetleg ezzel kötik le magukat vagy mittomén :D

Olvastam már itt, hogy vki msnen jött össze a pasijával.. hát ilyen velem még nem fordult elő :D

Am meg ha annyira idegesít vkit a kérdés, ne olvassa el és probléma megoldva.. xD :D

2009. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!