Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek az ilyen "gügyögések"? Például, ha egy közösségi oldalon egy kép aláírás, vagy szövegben az szerepel, hogy "szejetem", "cejetlek". Vagy ilyesmik, vagy ha msn-en ilyen "stílusban" írnak.

Figyelt kérdés
Engem rendkívül irritál, de mások véleményére is kíváncsi lennék.
2009. júl. 1. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

yócsíí képcsíkeee cukcsikaaa és egyéb társai.. xD

Szerintem is elég idegesítőek. Vissza mennek dedóba..

De megszokják, hogy íyg írnak, aztán dolgozatba is így írnak.. és csodálkoznak ha felvilágosítják őket hogy ez így nem jó..xD

2009. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces, hogy az első válaszoló is ikszdézik azért... Amúgy igen, eléggé idegesítő.
2009. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritál.:/
2009. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neki így jó, akkor írjon így.. bár nemtudom mi a jó benne :D

Amúgy engem is idegesítenek, sőt ennél durvábbat is olvastam már amit ráadásul nem is értek, szal ez még elmegy.. :D

2009. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az xD engem sem zavar.:D Azt mindenki használja.XD Azzal semmi bajom... én itt most nem az XD-re gondolok, hanem a szercsike, láwcsika, csóxxi, pusscsy -ra.
2009. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az xd-nek mi köze ahhoz, hogy : szejetlek, ceri puszcsi, stb? Az xd egy szmájli, de mindegy...

ez a "gügyögés" meg engem is nagyon idegesít...wwááá

2009. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első vagyok, de a másodiknak mondom, hogy az ikszdézés nem összekeverendő ezzel.. sztem :D

De ki hogy van vele..

2009. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nem vagyok egyedül :) Csak akkor most megint egy érdekes jelenség. Ugyanúgy, ahogy mindenki utálja a "plázacicákat", de még senkit sem hallottam, hogy magára azt mondta volna, hogy én "plázacica" vagyok, most ugyanígy mindenki írja, hogy mennyire utálja, mégis egy csomó ilyen szöveg kerül elő...
2009. júl. 1. 17:02
 9/21 A kérdező kommentje:
Az XD, :), :D....ezek a hangulatjelek nem tartoznak az általam "irritáló" kategóriába. Ezek inkább hasznosak, árnyalják a mondanivalót
2009. júl. 1. 17:03
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nagyon idegesít engem is ez az egész....ennél már csak az jobb, amikor a magánéletüket képkomment alatt full el elhet olvasni, vagy komment formájában veszekednek!:)

volt már szerencsém ilyet látni..." te szem.t, tegnap megb.tad a kunigundát is, van bőr a képeden?"..."neee hari kicsim, csak orál volt".....na kb. ezen a szinvonalon XD

2009. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!